4 gündür evden çıkmıyorum normal mi ?

çıksam napıcam bilmiyorum arkadaşlarımla görüşmek istemiyorum konuşacak bişey bulamıyorum geyik yapamıyorum konuşacak derin bişeylerde yok. evde dizi-belgesel-kizlarsoruyor-kitap-puzzle arasında geçiş yapıyorum sürekli :// asosyallerin kraliçesi seçilmeye adaymıyım oylarınızı bana verirmisiniz

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bence arkadaş çevrenle alacağını almış, vereceğini vermişsin sen. Evde yapığın aktiviteler daha doyurucu geliyor ki bu benim hiç yabancı olduğum bir durum değil. Daha zeki insanlara ihtiyacın var. Bu insanlar hiç ummadıkların olabilir, onları farkedebilmek için bütün önyargılarını bırakmalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kendı kafana göre ortam degil o zaman. kendı kafana göre ortam bul

0|0
    0|0
  • Tabii ki normal değil 4 gün eve kapanmak ne demek? hiç birşey yapamıyorsan çık dolaş, spor olsun diye tempolu yürüyüşler yap, bi bak etrafına neler olup bitiyor, AVM leri gez, falan filan. Zaten start yaptın mı gerisi gelir :)

0|0
    0|0
  • dizi neysede belgesel ağır olmuş ya (: oyum sana kraliçe

0|0
    0|0
  • veririm tabi niye vermeyeyim

eaaa sana veririm vermesine ama benide 4 gün eve kapatmazsın değil mi

0|0
    0|0
  • Kızım sen 4 gündür evden çıkmıyorsun ben 2 haftadır evdeyim:) BU kış gününde her insan bence bu sekilde olabilir gibi geliyor:)

0|0
    0|0
    • ama hiç bakkala bile gitmedim :D

• rahtladım bunu duyunca iyi bakalım normalmişim :D

• Ama bence çık çıkmassan o arkadaslarından olma itimalin var hayatın tadını çıkar erkeklere göz kırp sonra peşinden gelirse noluyr be*çek:)

• anormal bence

0|0
    0|0
  • Çıkta bari 1 saat spor yap

0|0
    0|0
  • offf kış ayı çıkıpta ne yapıcan takıl işte sanalda yaz gelsin çıkarsın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Oluyor insana bazen belirli dönemlerde asosyallik isteği

Bende de ara ara olur :) Ama fazlası zarar çık gez eğlen arkadaşlarınla sinemaya git go kart a git parti varsa ona git.. Hayata bi kere geliyoruz onda da malak gibi evde yaşıyıcaksak hiç yaşamayalım daha iyi ;)

0|0
    0|0
  • Bence biran önce çık dolaş kendini rahatlat.Sonra dan bu duruma iyice alışıp hiç biyere gitmek istemeyebilirsin

0|0
    0|0
  • Normal bir durum çünkü ben de aynı şeyi yaşıyorum hiç dışarı çıkma isteği yok.Seni bilmem ama ben soğuk havalardan dışarı çıkmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Normal.

0|0
    0|0
  • 1 haftaya kadar yolu var

0|0
    0|0
    • Ben 2 haftadır evdeyim :) kendimi recep ivedik gibi hissetmeye başadım:::)

• Normal.

0|0
    0|0
  • kendine uğraşlar bulmalısın bence depresyona bile girebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...