Cok Tuhaf bir Dünyada yasiyoruz sizce oyle degilmi?

Bir cok Avrupa ulkesinde yasadim Turkiyede ve Arab Ulkesinde yasadim. ama Turkiye ve Arab Ulkesi Musluman Ulkesi olmasina ragmen Muslumanlikla alakasi yok. Insanlari cogu cok kotu. Ama almanyada mesela alman Adamlar asla basini kaldirip sana kotu gozle bakmaz laf soylemez yolda yururken. Bu niye boyle biz muslumanlar daha iyi olmamiz lazim. Musluman bacimiza kotu gozle bakmamaliyiz laf soylememeliyiz. Genel yapmiyorum cogu oyle ama. Hirsizlik Kapkaci Tecavuz cokk cokk fazlaa Musluman ulkelerinde. Dini cok kotuluyorlar yazik gerckten Kiyamet yaklasiyor resmen

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Orada herkes rahat buraadakıler aç anasını satım

1|0
    0|0
    • Acsin diye baska insanlarami saldirman lazim baskasinin namusunami goz dikmen lazm

• Aynen bazı seylerı yasayamıyolar gözlerıyle yapıyolar ıste

En İyi Kız Görüşü

• Bu medeniyetten kaynaklanıyor. Avrupa insanı daha geniş daha medeni oluyorlar mesela bir kadınla bir anlık cinselliği yaşabiliyorlar özgürce ama bizim ülkemizde bakirelik kavramı önemli olduğu için ve genelde aileler çok katı olduğu için kadınlar sevişmekten korkuyorlar bu da erkeklerin daha aç olmasına ve daha fazla taciz etmesine yol açıyor.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kolayca özetlersek, onlar daha müslüman, daha çok Tanrıdan korkuyorlar. Hani bizim insanımız çok musluman yaa (!) İnsanların yetişmesiyle alakalı, ben kendime yapılmamasını istediğim şeyi, başkasına yapmam. Adamlar birbirlerine, doğaya vs daha saygılı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynen

1|0
    0|0
Yükleniyor...