Gölge Oyunu filmini kimler biliyor?

Şener Şen ve Şevket Altuğ'un oynadığı Gölge Oyunu diye bir film var. İzlediniz mi? Neler düşünüyorsunuz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• izledim evet pek akıcı bir film değildi..ama ilk defa şener şenle şevket altuğu oyunculuk anlamında bilindik rollerin dışında görmüştüm o açıdan başarılı sayılabilir sadece

0|0
    0|0
  • filmi biliyorum ama izlemedim, komedyendi onlar o filmde birlikte şov falan yapıyolardı bi de motorsiklet hatırlıyorum, yanında yolcu kabini olanlardan, bi kızın peşinde koşup duruyolardı demi

0|0
    0|0
    • doğru hatırlıyosun o film. baştan sona izle derim ama, güzel iş çıkartılmış gerçekten

• hehe bi de bana sor, birden aklıma geldi bende anlayamadım :) izle derim ama güzel film cidden

• ben de merak ettim ya izliycem bunu :)

• sitedekilerin yaş itibariyle hatırlayacagı bir film degil çok iyi bir film olmadığı içinde televizyonlarda falan oynamadı sanırım izledim berbat bir şener şen filmi

0|0
    0|0
    • berbat mı, ilginç...

• bana göre oynadıkları bütün rollerde çok başarılılar ama Gölge Oyunu hikaye ve hikayenin işlenişi bakımından bu saydıklarından biraz daha farklı bir film. anladığım kadarıyla sen daha çok bu durumu sevmemişsindir. ok, saygılar

• Yok tv verdi ben trt2'den seyretmiştim ama harbi bunalım bir filmdi.

Yükleniyor...