Backmasking olan şarkılar biliyor musunuz?

Led Zeppelin-Stairway to Heaven gibi..

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• şarkının tersten dinlenmesi ile satanik mesajların verildiği bir tekniktir. dinlendiğinde anlaşılması zor oluyor genelde. belkide sadece kulak algılamasıdır bilinmez. en ilginç örneklerinden biri eagles 'in hotel california parçasıdır:satan, he organized his own religion [indecypherable gibberish] well, he knows he should [indecypherable gibberish] so nice it was delicious [indecypherable gibberish] it cooks it in a vat he fixed for his son whom he gives away. nirvana'nın smells like teen spirit parçası da unutunmamalı: .'why live, why live, why live, why live'(hello, hello, hello, how low)' . bir de hit me baby one more time var verilmek istenen mesaj yeah, sleep with me, ı'm not too young" (strongest) / "smoke marijuana" / "we love it" / "ıt's such a sin, sweetheart"/ "satan is an enemy of christ"

tek şarkılarda değil söylenmiş bazı sözlerde de bu hadise mevcuttur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Deep Purple - Soldier of Fortune

1|0
    0|0
  • o şarkıya bayılırım.Hatta geçen gitarda bitirdim.Solosu dahil her şeyini.Back masking ne demek onu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hell awaits, hotel california, imagine gibi bilindik şarkılarınki baya hissedilebilir derece

baktım şimdi lady gaganın paparazzisinde bile varmış...

1|0
    0|0
  • am i evil, fire on a high, like a prayer, empty spaces, michael jackson'dan beat it, queen'den another one bites the dust ta filan da olduğu söyleniyor ama.. hiç kendim oturup da bakmadım doğrusu, fantastik geliyor bana biraz

0|0
    1|0
  • Kimse bir şey anlamamış.

0|0
    1|1
Yükleniyor...