Oyuncu olmak istiyorum ama kiloluyum?

Hep oyuncu olmak istemişimdir, bu konuda gerçekten yetenekliyim herkes böyle der, çevremdekiler de beni bu konuda yetenekli bulur ama tek bir sorun var kiloluyum. :( Ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum, bana yardım eder misiniz? Ne yapmalıyım? Dışarıdan çok da kilolu durmuyorum ama fit bir vücudum yok yani. Sadece fizik bozuyor iş of, yardımcı olun lütfen bana

0|0
17|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vererek oyuncu olacağına inanıyorsan eğer bence başlamadan bırakmalısın. Adile Naşit ruhu şad olsun hem kilolu hemde kısa boylu bir kadındı ama Türk sinemasına damga vurmuştur. Oyunculukta dış görünüşün o kadar önemi yoktur sen yetenekli ol yeter ki.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pelin Öztekin, Eser Yenenler, Okan Karacan bak bunlar hep kiloluydu oyunculuk yeteneğe bakar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kiloluysan olamazsin

0|0
    0|0
  • Kilolu oyuncular da var

0|0
    0|0
  • bir keresinde yakışıklı veya güzel degilsin o işe girme. Eger oyunculuk yetenegin varsa torpil olmadan olmaz. + olarakta yakışıklı veya güzelsende kendini bir yerde kanıtlaman lazım meslea best model

0|0
    0|0
  • kilolu oyuncularla dalga geçiyorlar mesela BKM'deki pelin

0|0
    0|0
  • dizi/film lerde kilolu karakterlerede ihtiyaç var hemen umutsuz olma

0|0
    0|0
  • seni burada yıldız yaparlar.

0|0
    0|0
  • kilo kaç

0|0
    0|0
  • oyunculuk için kilo engel değil.

0|0
    0|0
  • kilolu oyuncu yok mu hiç?

0|0
    0|0
  • Bende ahmet kural ve murat cemcir ile yerel bir sivem ile oynamak istiyorum ama...

0|0
    0|0
  • az yıceksın..
    amacına engel olan herseyı engel olcaksınn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Ne yapmalı mıyım asdfsdf Sence?

Spor yapmalısın tabisi.

0|0
    0|0
  • Bu asla sana engel olmamalı. Oyuncu olmak için müthiş bir vücuda ihtiyacın yok. Yeteneğinle parlamalısın. Hep diyprum, özgüven en önemli faktör. Kendini sev.

0|0
    0|0
  • Yetenek önemli ama bazı oyuncular kilolarıyla sempati kazandı yani kendinle barışık olmanda çok önemli.

0|0
    0|0
  • E kilo ver

0|1
    0|0
  • bozmaz ki işi gir bir ajansa dene bak nası oluyor. hiç mi kilolu insan yok tvde?

0|0
    0|0
  • oyuncularin hepsi zayif degil ki? yok böyle bir dünya
    atiyorum ask yeniden dizisine bak
    orda sivasli kadini oynayan kadin sisman
    ama cok komik

dikkat et hafif kilolularda var.. sorun etme bence

0|0
    0|0
  • Ya taktığın şeye bak. Hiç mi kilolu oyuncu yok. Önemli olan yetenek. Sakın hayalinden kilo yüzünden vazgeçme

0|0
    0|0
  • Kilolu oyuncu da var

0|0
    0|0
  • çok kilolu olup oyuncu olan var. herkes yeteneğe bakıyor. kiloya değil :)

0|0
    0|0
  • Rolüne göre değişir. bence bir basvuru yap

0|0
    0|0
  • bir diyetisyene git veya spor salonuna yazill

0|0
    0|0
  • Oyuncuların hepsi fit değilki

0|0
    0|0
  • Bütün oyuncular manken gibi değil ki. yeteneğin varsa gerçekten yeteneğine. on plana çıkabilirsin

0|0
    0|0
  • www.google.com.tr/url

Bu resim ilham olsun sana :.)

0|0
    0|0
  • oyunculukla kilo ne alaka birdürü oyuncular var kilolu olan bence kafana takma böyle şeyi zaten verirsin yavaş yavaş

0|0
    0|0
  • Yeteneğinin belge halinde olması gerekir. Ayrıca kilo sorun değil. Tv de birçok kilo sorunu olan oyuncular var

0|0
    0|0
Yükleniyor...