Evim Sensin filmini kim izledi?

Evim Sensin filmini izleyenler varmi? Begendinizmi? Hangi sahne en cok hosunuza gitti, etkiledi?

Güncellemeler:
izlemeyenler icin tavsiye ederim. Tabiki ask filimlerinden hoslanmayanlar varsa o ayri. Ama gercekten hayatta olabilecek bir seyi konu almislar ve uzatmadan gösterebilmisler filmde. Izleyin! :D

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben izledimdee tamam konusu çok basit vs vs. Ama nefret etmeme sebep olmasının sebebi sadece milleti ağlatmak üzerine kurulu bi filmm.. müzik yerleştirilme yerlerii konusunun gidişatı . Kendmi kullanılmış ve birinin saçma amacını gerçekleştirmiş olcağmı düşündüğüm için ağlamayı bırak suratmı bile asmadım. izlerken sinir krizine girdim resmenn. Duygusal filmler iyidir deee sadece ağlatmayaa oynayan filmlerden iğreniyorummm ..! saygılar...

0|0
    0|0
    • mm o hisse bende kapildim bazi yerlerde, ama sanirim ben baska seylere odaklandigim icin pek farketmedim veya takilmadim buna. Biz bes kiz izledik filmi, herkes hüngür hüngür agladida, ben aglamadim, yani genelde filimlerde agliyamam ve aglamaya gerek yok :D

• peki ozaman bu soruma cevaplar verecek kadar tahammülün icin tskler :D

• ne demek rica ederm her zaman :D

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 3

• orijinalini izledim . kiz hastalanmaya basliyor adamda uzuluyor farkina varip falan orda cok etkilenmistm

0|0
    0|0
  • ben . İğrencti bildigin uyudum

0|1
    0|0
  • özcanla mahsun film yapmasın lütfen yaa,lütfenn

berbat bencee , özcanın ya sonra die bi filmi daha var o da öylee

0|0
    0|0
    • hmm mahsununkileri bende sevmiyorumda, bu hosuma gitti gibi gibi :)

Yükleniyor...