Erkekler, Adolf Hitlerin KAVGAM adlı ktabnı aldım sizce benı nasıl etkiler herkese +1canlar :* ?

Adolf Hitlierin
KAVGAM Adlı kitabı ınsanları nazileştirdiği için yasaklanmıstır. Fakat ben buldum aldım sizce benı nasıl etkiler ne yonlerden gelısırm?

0|0
20

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle tebrik ederim
    O kitap sana çok şey katacaktır
    Hapishanede kalırken Yazmış hitler
    Vatan ve Irk aşkıyla
    Umutsuz bir durum içindeyken umutlu olan adam Der Führer:)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Adolf hitlerin kendini lanse etmesi...
    ama orada lanse edilmeyen çok daha farklı şeyler de var Adolf'un
    ama her şeye rağmen severim :)

1|0
    0|0
  • Kitabın asıl hali yasaklandı ama içinden bazı kısımları çıkarılmış ya da değiştirilmiş hallerinin satışı serbest orijinalini bulabildiysen tebrikler :)

1|0
    0|0
  • Herkes, Adolf Hitler'in Kavgam isimli kitabının yasaklandığı söylüyor fakat ben çok kolay bir şekilde bu kitabı bulup aldım :D

1|0
    0|0
    • Sen kendini Türk olarak mı görüyorsun, yoksa Alman olarak mı :D aşağıda sana Alman diyen arkadaş saçmalamış. Çünkü sen aynı zamanda Türksün. Mesela sen rüyalarını Türkçe olarak mı görüyorsun, yoksa Almanca mı :D

• Kayış burada koptu sanırım :D Neyse ne demek istediğimi tam anlamadın. Aşk yaşamaya. getiremedim ben konuyu. O kadar uzun mesajıma tek kelimelik kısa cevap yazmanı eleştirdim. Konuşacak birşeyi olmayan kızları ve kısa mesaj atan kızları pek sevmem

• Sen ne yapacaksın almanların kitabını. Önce NUTUK'u oku. Ayrıca o kitabın tamamı yok. Sansürlenmişleri satılıyor.

1|1
    0|0
    • ben alman vatandasıyım :) NUTUK u da alıcam bir ara annem türk

• Saçmalıyosun? Şöylebi ele aldıgın zaman Almanyanın Türkiyeden çokdaha güçlü oldugu çok belli ne yanı savaş cıksa turkıye almanyayımı yenecek? Güldürme benı ya

• Sanayi de Türkiyeden önde olması bizim yenileceğimiz anlamına gelmez. Hiç bir zaman almalara yenilmedik yenilmeyiz. Unutma Türkler milleti olan bir ordudur.

• bende okudum midemi bulandırdı alman kroları bu kitapla yatıp kalkıyor sanki dünyada onlardan başkam milletler yok gibi. Ayrıca yüzbinlerce yahudi Türkünü öldüren bir hayvanın kitabını Müslüman bir Türkün okuması saçmalık

1|0
    0|0
  • geliştirmez seni

1|0
    0|1
  • Onu okuyacagine Nihal ATSIZın kitaplarini al

1|3
    0|0
  • İyi yapmışsın. Hitler ne demişti, " tüm dünya bir gün bana lanet okuyacak. yahudilerin tamamını yok etmediğim için "

1|0
    0|0
  • Sen nasıl etkilenmek istiyorsan ona göre yönlenirsin

1|0
    0|0
  • Ben okudum. Bence ölmeden okunması gereken kitaplardan bitanesi. Hayata karşı direnmeyi güçlü durabilmeyi. Ve Adolf hitleri anlamana yardımcı çok iyi bir kitap. Kotu anlamda etkilenmezsn ama hayata karşı dik durman kuvvetlenir.

1|0
    0|0
  • Hiç bir yönde gelişmezsin. Fakat Adolf Hitler hayranı olabilirsin. Çünkü o kitapta bağlayıcılık var. Bitirdikten sonra bana hediye edebilirsin :"

1|0
    0|0
  • Bende okudum cümleleri anlamak için çok yoruldum bıraktım 😄 ama beyin yıkar valla okuyan nazici oluyor ama ben adolf hitler hayranıyım dünyaya gelmiş ikinci bir lider onun kadar hitabı yüksek ikna kuvveti muazzam bir insan daha doğmadı

1|0
    0|0
  • nazileştirme degil Dünyanin en zeki insanlarindan biridir kendisi.. Vatanseverlik vardır içinde.. Herneyse Osman Pamukoğlu Hitlerden daha büyük bir adam ama elinde imkan yok.

1|0
    0|0
  • seni İsrailde adam pıçaklarken görmiim

1|0
    0|0
  • Nazi oluo cikma basimiza da :)

1|0
    0|0
  • Kitabı bitirince filistin kudiüs mitinglerine katılırsın

1|0
    0|0
  • çok güzel bir kitap on numara tercih

1|0
    0|0
  • kötü etkiler :D

1|0
    0|0
  • Hitler hayranıyım bu kitap baş yapıt ilk sıkıla bilirsin sonra keyif verecek okudukça

1|0
    0|0
Yükleniyor...