Özgüvenli nasıl olunur lütfen tüm detay?

Özgüvenli nasıl olunur lütfen tüm detay? lütfen yardımcı olun lütfen güzel cevaplar verin

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• özgüven kendini kabullenmek, kendini bilmek demektir.. kendinden bir haber yaşıyorsan özgüven biraz sıkıntı bir konu.. kendine güvenip inanmalısın. toplumda bir birey olduğunun farkında varlısın. ailende çevrende her yerde sen varsın ve gerçeksin. kusurların olabilir. hepimizin kusuru var. ama önemli olan her şeye rağmen insan olabilmek mutlu yaşayabilmek :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Özgüvenin iki türlüsü var. Biri kişinin belli özellikleri sebebiyle kendine güvenmesi, öbürü de cahil insanın mal gibi herşeye bilip bilmeden atlaması.

Ya birikimli olacaksın ya da geri zekalı. Seç ikisinden birini.

0|0
    0|0
    • tşkler güzel bir açıklama

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle bunun sebebini söylersen daha çok yardimci olabileceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
    • ne bilim bir türlü açılamıyom insanlara mesela topluma karşı konuşamam birde açık bir şekilde bağıramam sesli konuşamam biraz utangaçım

• Öyleyim böyleyim diyip kendini kısıtlama bir gün bir yerde bağirarak konus ya da şarki söyle bunu yalnız birkere yap tutukluluğun tahminimce gider çünkü göreceksinki hiçbirşey olmuyor tabii sadece birkere yap insanlari rahtasit etmenin bir manasi yok 😀

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendini gizlemeden sorarak baslarsan ilk adimi atmis olacaksin ;)

0|0
    0|0
    • valla onu çok yapıyorum hep gizliyorum harbi çokmu önemli :)

• Sen gel benle takıl o zaman, starbucks'da konferans verirsin.. ;)

Yükleniyor...