Önerdiğiniz film/dizi var mı? Kesinlikle izlemelisin dediğiniz filmler?

Neredeyse izlemediğim hiç dizi kalmadı diyebilirim. Mr Robot'u izlemedim ona başlıycam fakat var mı daha önerdiğiniz?

-Film olarakta sevdikleriniz?

Güncellemeler:
Kimse bilmiyor mu ya? Torrent falan diyorlar ama hiç anlamıyorum, idman dışında seri seri bölümleri altyazılı hd indirebileceğim bir program ya da site yok mu?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• DİZİLER:
    vikings, oz, banshee, californication, x files, alias, jericho, skins (ingiliz yapımı olan), misfits, sense8, mr. robot, mozart in the jungle, family guy, mom, mad men, the 100, dexter, v 2009 uzaylı dızısı, dr who, nip tuck, scrubs, The Flight of the Conchords (müzikal dizi), it crowd, my name is earl, true blood, How To Make It In America, the 4400, joey, Six Feet Under, friends, nikita (eski ve yeni yapımı var), seinfeld, married with children, Lilyhammer, fargo, supernatural, marco polo, Silicon valley, family guy

FİLMLER:
    12 Angry Men, stuck, the guard, starred up, oldboy, new kids turbo, chaos, revolver, Amores Perros, city of god, c. r. a. z. y. , layer cake, pan's labyrinth, The Big Lebowski, flashback of a fool, sleuth, hanna, prestige, eastern promises, twıce born

0|0
    0|0
  • Yeni dizi ilk bölümü çıktı Limitless
    Bradley Cooper da oynuyor izlemeni öneririm ben başladım muhteşem bir dizi filmi gibi :D

1|0
    0|0
    • aa bende onu bekliyordum sonunda çıktı demek. yıllardır tartışılıyordu çıksın diye

• Çok güzel bölümdü filmi kadar güzeldi :)

• the call

gerilmekten gencleseceksın

1|0
    0|0
  • Son Samuray derim.

1|0
    0|0
  • Pirates II: Stagnetti's Revenge
    www.dailymotion.com/.../x2vs7p6_pirates-2-stagnettis-revenge-official-trailer_shortfilms
    Ama önce ilk filmi izlemeni öneririm anlamazsın yoksa.

0|0
    0|0
  • 3 idiots
    peekay
    Her çocuk özeldir
    pi'nin yaşamı

1|0
    0|0
  • The Crow (Brandon Lee) izlemediysen öneririm..

1|0
    0|0
  • kariyer yaptın mı bari?

0|0
    0|1
  • Interstellar ve Gravity 👈 Filmler

Breaking Bad, Da Vinci's Demons, The Last Ship, Game of Thrones, Dracula 👈 Diziler

Hepsi harika ☺

0|0
    0|0
  • Dizi:Breaking Bad, Narcos Film:Bir Rüya İçin Ağıt, Lilya4Ever, Gladiator, Forrest Gump

0|0
    0|0
  • Seinfeld? Coupling? Married with children? Mad men? black mirror? Penny dreadful? Hepsini mi?

0|0
    0|0
  • ezel

0|0
    0|0
  • Inception , Mad Max: Fury Road , Interstellar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Dizi criminal minds, Lie to me, once upon à time

Film anestezi, prestij, number 23, olağan şüpheliler

1|0
    0|0
  • Her çocuk özeldir

1|1
    0|0
  • sons of anarchy
    the sopranos
    hell on wheels
    house
    fringe
    game of thrones

1|0
    0|0
  • orange is the new black , penny dreadful , breaking bad
    into the wild, clockwork orange, trainspotting , pulp fiction , noviembre

1|0
    0|0
  • Ghajini
    Her çocuk özeldir
    Büyük. gözler

1|0
    0|0
  • Doctor who
    Game of thornes
    Merlin
    American horror story

1|1
    0|0
  • Prometheus

1|0
    0|0
  • chennai express

0|0
    0|0
  • hd filmin adresi adlı sitede aradığın yabancı dizi ve filmleri altyazılı olarak izleyebilirsin. mobilden bile. mr robotu ordan izliyorum. mr robotu uzatmadan izle bence. çünkü neredeyse tüm yabancı diziler 2 sezonu geçti yetişmen zaman alır. bu yüzden dizi yerine film önericem
    ölümcül deney
    yenilmezler

0|0
    0|0
  • Focus ızle. 2015 yapımı Wıll smıth filmi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...