Tatil için en son nereye gitmiştiniz ? bu sene için tatil planı var mı ?

buArkadaşlar tatil için en son nereye gittiniz ? verdiğiniz paranın karşılığını alabilidiniz mi ? hizmet konaklama ile yorumları dinlemek isterim.

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben en son tatilime yılbaşında gittim.Londraya gittim sonrada oradan İstanbula geçtim ve 2 hafatlık tatilimi bitirdim.Yeni bir işe girdiğim için yazın belki izin hakkımı vermezler diye böyle küçük bir tatil yaptım ama yine ben bir yerlere giderim yazın :).Büyük ihtimal Karadenize, İstanbula ve belkide Kaş / Antalyaya.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• alanya ya gitmiştik.aldık gibi zaten uygun fiyatlıydı. tatile gidip açık büfe yemek yiyerek zayıflayan tek kişi benimdir heralde :D o yüzden tatili seviyorum <3 bu sene gitmicez galiba

0|1
    0|0
  • cinarciktaydim en son ..ama bakalim gecen yil marmaristeydim...bu sene icin plan daha yapmadim isten gucten vakit kalmiycak gibi duruyoo :))

0|1
    0|0
  • Tatile degil genelde ya okul yada ing. Gelistirmek icin yurt disina gidiyorum bu yaz yollar yine oxforda.. :(

0|1
    0|0
  • Almanya, bu senede turkiye gecericez tahtilimiz

0|1
    0|0
  • peri bacalarında koreli turist kovalıyodum

ha sen konaklama diyodun,fena değil ya

0|1
    0|0
    • koreli kovalıyodun :D iyiymiş.. hazır burada yerleşmişi var turisti napcan

• Kıbrıs -girne

0|1
    0|0
  • En son geçen yaz Kuşadası'na gittim,bu yaz için plan yapmadım henüz.

0|1
    0|0
  • En son Kaş'a gittim çok güzeldi

Önümüzdeki yaz da ya Cundaya ya da Bozcaadaya gitmeyi düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Bodrum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Antalya

0|1
    0|0
  • Barselona'ya gitmiştim. Kesinlikle tavsiye ederim. Gaudi'nin eserleri mutlaka görülmeli. Özellikle Sagra da Familia. Bu seneki planım Mısır.

0|1
    0|0
  • Marmaris ve yine marmaris olacak

0|1
    0|0
  • Fethiye ye gitmiştim kesinlikle tavsiye ederim bu senede Temmuzun ilk haftası İspanyadaki boğa festivaline gideceğim

0|1
    0|0
  • en son Bodrum'a gitmiştim. Yine giderim sanırım plan yapmam hiç, canım isterse giderim bir yerlere. zaten uzun tatiller de olmaz bunlar

0|1
    0|0
  • Fethiyedeydim 1 ay..Yarısı çadırda geçti yarısı otelde..

0|1
    0|0
  • Bodrum'a gittim..

Yukarı taşınacak komodin, gardırop falan vardı..

0|1
    0|0
Yükleniyor...