KS de yapılmamış birşey yapalım mıı? Yaşanmamış gerçekçi bir hikaye tamamlama?

Erkekler ve kızlar olmak üzere ikiye ayrılıyoruz (Amaç kızların ve erkeklerin bakış açısını test etmek) İlk yorum atanın altından hikayeyi devam ettriyoruz gençler her konuda olur fazla uzatmayalım :D Evet başlıyoruzz

Hava yağmurluydu rüzgarın uğultusu kulaklarımı çınlatıyordu kahve kokuları heryeri sarmıştı herşey bugün daha farklıydı nedensiz gökyüzüne baktım gözlerimi kapattım ve eski sevgilim...

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat bizi savurdu ve hayatımızı idame ettirmek zorunda kaldığımızdan mecburen ayrılmıştım eski sevgili. İstanbuldaydım.

2|0
    0|0
    • @soran ben ve @Nikotinkolik devam edelim hikayeye

• Yine o iskele... Yine o manzara... İşte tam burada oturduğumuz bankın 4 adım ötesi. Burada elimi tutmuştu. Ve elimi göğsüne koyup Kalbimi bu şekilde attıran adamı unutmam demişti...

• Aslında mutlu bir evlilik yapmıştı. Tabi bu mutluluk dışarının gözüne göreydi. Esasında aklından çıkmadı ki hiç. Kızımız olacaktı. Balon alıp sahilde yürüyecektik o ben ve kızımız.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Eski sevgilim geldi yine aklıma...
    söylenmiştim kendi kendime yanımda yoksun gelmeseydin be bare aklıma,
    bak yine en sevdiğin yağmur başlamış sevgili... Senle bu yağmuru izlediğim o pencerede ben yalnızım şimdi... ya peki sen neredesin be sevgili...

3|0
    0|1
  • Birden gözlerimin önünde belirdi. Islak saçları yüzüne çarpıyordu. Gözlerimin içine baktıkça kalbim yerinden fırlayacak gibi oluyordu. Hiç böyle olmamıştı. Ona baktıkça ruhum bedenimden ayrılacak gibi hissediyordum. Ensemden içeri giren soğuk rüzgarın etkisiyle birden irkildim. Sırılsıklam ıslanmıştım. Sokak sakinleşmişti. Kaldırımın köşesindeki evsiz adam yerini ıslak koliye bırakmıştı. Kahve kokularını takip etmeye başladım...

1|0
    0|0
  • ... ve eski sevgilim, bütün bunlardan habersiz şekilde, evinde Çağatay Ulusoy'un dizisini beklerken, aklında "bu bölümde kimle kim aşk yaşıyor?" merakıyla o abuksabuk dizisini izledikten sonra alemlere akacaktı...

0|0
    0|0
  • Tutmaz bu

1|1
    0|0
  • Kadının Huyu Para Yok İken, Erkeğin Huyu Para Çok İken Belli Olur.

0|0
    2|0
  • arabasıyla yoldan geçerken üstüme yerden su sıcrattı
    dedim senin mk piçç

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...