Doctor Who izleyenler var mı?

meraktan soruyorum doctor who izleyeniniz var mı aranızda.ve nasıl buluyosunuz filmi?

Güncellemeler:
dennat iyiydi ama bu adamı izledikten sonra denittan daha iyi olduğunu anlarsınız bu adam eskisinden daha iyi yapıyo sizin beğenmeme nedeniniz o adama alışmış olmanız sanırım..

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• ya şimdi şöyle bir durum var: bu aslında her doctorda oluyor. christopher giderken de aynısı olmuştu (bknz. 1. sezon) her doctor un ayrı bir havası var aslında öyle diyim. ya mesela christopher da dram yokken david de ve matt de (matt in 6. ve 7. sezonundan bahsediyorum ) adamlarda süper dram vardı. baya yürek burkuyorlardı.

Şahsi düşüncem: Matt gerek dram konusunda gerekse komik olan yerler konusunda daha iyi bir oyuncu diye düşünüyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet izlemişliğim var .entresan bi film

0|1
    0|0
  • bi iki bölümüne bakmıştım sihirli annemin yabancı versiyonu gibi yani çocuklara hitap ediyo bence

0|0
    0|1
  • Ben bayılıyordum o diziye ama doctor değişince bıraktım izlemeyi, david tennant olmadıktan sonra ne anlamı var yerine de saçma sapan birini koymuşlar, benzetmeye çalışmışlar falan, bıraktım izlemeyi.

0|0
    0|0
  • David Tennant yoksa bende yokum dedim resti çektim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eskiden izlerdim.zaman öldürmelik bir dizi.büyük beklentileri olan izlemesin.

0|0
    0|1
  • gayet sürükleyici, moffat işini iyi biliyor

0|1
    0|0
  • Acaip begeniyorum =))

0|1
    0|0
  • ben bi kaç kere baktım

0|0
    0|0
Yükleniyor...