Roman olarak klasik okumayımı daha çok seversiniz yoksa popüler yani günümüz romanımı? ve neden?

ben ikisinide bir ayrı seviyorum yani iki türlüde okurum ya sizz? :D

Güncellemeler:
güncellllllllllllll

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• aslında 2 türde iyi fakat
    son zamanlarda... günümüz romanlarını seviyorum...
    biraz şiirsel anlatım olduğu için okuması daha zevkli ve o dünyaya çeken bir tarafı var.
    gerçekten etkileyici geliyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Günümüz romanları çünkü ayak uydurmak gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• klasik romanlar
    kerime nadir i tanimayankar okusun eserlerini derimde kim roman okur bu devirde artik

0|0
    0|0
    • okuyanlarda wattpad den okuyo artık zaten :/

• woppat nedir ya ac kitabi sayfanin kokosunu icine ceke ceke oku baska bir keyif bu... bide ikinci el kitap olacak eski olacak kimler okudu neler hissetti okurken onu dusununce de ayri bir keyif... sayfa arasinda bide not filan bulsan eski okuyandan ;)))

• wattpad inde ayrı bir keyfi var öyle deme ama gerçek kitap gibi olamaz tabii asla. dediğin gibi bir not bulsan falan ki ben kütüphanden aldığım kitapların arasında bile bazen buluyorum bişeyler :) ablamın eski kitaplarının arasındada genelde kurumuş çiçek çıkıyo eskiden hep öyle yapıyolarmış bende arada yapıyorum hala çok güzel oluyo :)

• klasik oku bence. çünkü bilirsin klasikler pirzola tabağıdır. popülerlerse yemek sonrası tatlısıdır.

0|0
    0|0
  • Fark etmiyor benim için ikisininde ayrı bir tadı var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İkisi de yeter ki kitap olsun 😍

0|0
    0|0
  • Klasik daha icten duygularla yazılmış gibi simdi hep benzer kitaplar var

0|0
    0|0
  • İkisi de ama şu aralar popüler okuyorum çünkü Tarihi Fantastik türüne taktım bu türde elime ne geçerse okuyorum.

0|0
    0|0
  • Her türlü okuyorum. Fark etmiyor yani benim için.

0|0
    0|0
  • Ikiside ama daha gizemli seyler severim. Asktan bocekten degilde.

0|0
    0|0
  • Günümüz
    Çünkü eski romanlarda çok edebi dil kullanılıyor bir halt anlayamıyoruz

0|0
    0|0
  • Klasik ler her zaman her dönemde daha iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...