Justin Timberlake oyunculuğa devam mı etmeli, yoksa müziğe mi dönmeli?

Justin Timberlake; Zamana Karşı, Arkadaştan Öte, Kötü Öğretmen filmleriyle çok iyi bir sükse yaptı. Filmlerin hepsi 2011 yapımı ve Justin'in sinema filmlerinde patladığı yıl 2011 desem hata etmiş olmam.

Ama öte yandan; Justin'in harika bir sesi de var. Müziğe ara verdi ama onun söylediği 4 Minutes(Madonna'yla), Summer Love, Love Magic(Ciara'yla), Ayo Technology(50 Cent'le) şarkıları da unutulmaz şarkılar.

Sizce ona en çok hangisi yakışıyor?

• Oyunculuğa devam etmeli.
    39% (49)49% (28)42% (77)Oy Ver
  • Müziğe dönmeli.
    61% (77)51% (29)58% (106)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|21

En İyi Erkek Görüşü

• İkisinide Yapsın...Ne War Bunda Ben Hem Uyuyorum Hem Rüya Görüyrum kji :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• valla ben gecen gun kendisiyle konustum castin dedim bak bu yol yol degil. ya muzuk ya sinema. oyle hulya avsar gibi herseyi yaparim yok. abi haklisin dedi hulyadan esinlenerek tenis dersi bile alicaktim zor tuttum kendimi dedi. bak dedim ben senin agabeyin sayilirim, indiyana cons filmini cektigimde sen daha kakani soyleyemiyordun. haklisin agabey dedi. sahsen dedi bu internet olayiyla muzik olayi bitti zaten ajdar ve ankarali turgut fenomenleri var, tirsiyorum, bi acidan da sinemaya o yuzden yoneldim dedi. parasi da iyi ayrica dedi. bi film yapiyosun 3 sene yatiyosun, karaiblerde tatil yapiyosun, SSK da tavandan ayrica. tamam dedim kardesim arkandayim castinsin cansin sevildigini bil. bundan sonra ailecek seni seyredicez gise rekorlari kirdiricaz sana dedim sevindi. boyle bi konusma gecti aramizda iste. umarim soruna yanit olmustur.

0|1
    1|0
  • hakkında hayırlısı neyse o olsun :D

1|0
    1|1
  • Bir murat boz değil (!) ksdjfhdjskfhks :( Düşün o derece :((

Film yapsın arada Number One'a Dream'a filan bakınca denk gelme ihtimali olmaz hem <3

0|0
    1|0
  • her ikisinide yürütebilir. Sadece arkadaştan öte filmini izledim fazla beğenmedim filmi daha güzel olabilirdi o film.

1|0
    0|0
  • Bence her şeyi bırakıp bir kenarda sessizce ölmeli...

0|1
    2|0
  • ikisinde de iyi bence (:

2|0
    0|1
  • ikisini de yapsın :)

2|0
    0|0
  • iyisimi, ayakkabı boyacılığına başlasın :)

0|0
    2|0
  • yarım saat önce arkadastan öte filmini izliyordum ve oyunculuk ta yakışıyor müzikte

1|0
    0|0
  • oyunculuk bence arkadaştan ötede ve zamana karşıda iyi iş çıkardı yüzü sinemaya uygun bir yüz zaten

1|0
    0|0
  • Sanıyorum ikisini bir arada yürütüyor. Bence böyle de devam etmeli.

1|0
    0|0
  • Bence pas desin. İkisini de beceremediği düşüncesindeyim. Ya da müzikle devam etsin dinlemem olur biter

0|0
    2|1
  • Müziğe dönmeli 12 yaşımdan belli dinlerim.

0|0
    0|0
  • müziğe dönsün abi ne işivar oyunculukta

0|0
    1|0
  • Sabah müzik,akşam oyunculuk yapmalı

0|0
    1|0
  • önce askere gitmeli

0|0
    2|0
  • Benden selam söyle ona kafasına göre takılsın kimsenin dediğine bakmasın en nihayetinde oda bir insan yahu.

0|0
    0|0
  • bence kiliseye papaz olmalı

2|0
    1|1
  • "Ama öte yandan; Justin'in harika bir sesi de var. "

devamını okumadım bile.

0|0
    1|2
  • Müziği artık beceremiyor olduğu kesin, yaptığı şarkıları lise sıraları dinliyor. Oyunculukta fena sayılmaz aslın. Belkide ikisini birden bıraksın kendine bir şarküteri açsın, bağkurunu yatırsın, vergisini ödesin, adam olsun :)))

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 16

• müzik yakışıyor ona <3

1|0
    0|0
  • ölmeli falan diye bi alternatif olsaydi... yok yok saka xD

0|0
    1|0
  • Oyunculuğa devam etmeli

1|0
    0|0
  • müziğe dönmeliiii

0|0
    1|0
  • justinin sesi gerckten beni heyecanlandırıyr, oyunculugunu sevmeme ragmen şarkıcılıga dönmesini isterdim

1|0
    1|0
  • oyunculuğa devam etmeli

1|0
    0|0
  • Oyuncu kalsın o, ya da dans etsin sadece.

1|0
    0|0
  • Social Network'deki oyunculuğu gayet iyiydi.

1|0
    0|0
  • kendi bilü

0|0
    1|0
  • kalsın o dizide

0|0
    0|0
  • bir zamanlar ne nsync severdim bee

peh peh peh,hey gidi gençlik

0|0
    0|0
  • aşkım sahalara döndüü ve mümünse o sahada kalsın özlemişim müziğini yahu

0|0
    0|0
  • Müziğe dönmeli.

0|0
    1|0
  • müzik daha iyi

0|0
    1|0
  • justin dinlemiyorum bu kararı belieberler versin bence :)

0|0
    3|0
    • E yuh diyorum. Ne belieberı kardeşim?

Justin Timberlake'den bahsediyoruz burada. Soruyu bile okumadan sırf +1 puan için yorum yapmayın ya.

• Yeni çıkardığı jay z ile düetini hiç beğenmedim ama eski şarkıları fena sayılmaz.

2|0
    1|0
Yükleniyor...