Lamb of god çalışırken ben?

Buyrun lamb of god omerta canlıda vokali böyle söylüyor

buda benim söyleyişim tabi telefon ses kaydı yine tabi ben buraya kadar söyledim

Broken the paradigm an example must be set
Invoke the Siren's song and sign the death warrant
This is what has been wrought for 30 pieces of silver
The tongues of men and angels bought by a beloved betrayer
I * the result what's better left unspoken
Violence begins to mend what was broken
You've been talking, I've been all ears
Buyrun ses kaydımBenim söyleyişim

• Süper brutal
    100% (2)60% (3)71% (5)Oy Ver
  • beğenmedim
    0% (0)40% (2)29% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Süper brutal

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işleri ciddi olarak kovalamış bir iki adamın 'Tekniği o kadar da iyi değil' dediğine şahit oldum bu Randy Blythe için.

Death Metal ve türevlerini pek sık dinlemem. Vokali bana gayet iyi geliyor. Ama bence bu grubun asıl adamı Chris Adler halen daha.

0|1
    0|0
    • Bana vokali gayet iyi geliyor. Bence lamb of godın gitaristide çok çok iyi . Yaptıkları müzikte çok yönlü ve deathvokal kullanmaları müziğin yelpazesini geliştiriyor yani adamlar deatmetal, metalcore, groovemetal ve birçok tarzı barındırıyorlar dinlettiriyorlar. Ayrıca Randynin yeni İnsane albümünde overlord şarkısında kullandıgı ilk clean teknigi oldukça iyiydi..https://www.youtube.com/watch?v=RNRsvFsY9qk

• Biraz detone oluyorsun.

Ayrıca John Petrucci'nin gitar üzerine ettiği bir laf vardı, 'Hızlı çalmak, doğru çalmak kadar önemli olan bir şey daha var, dayanıklılık. Bir şarkıyı çalabiliyorsunuzdur, ancak canlı bir performans sırasında 1 saat boyunca sahnede kalmak stüdyoda çalmaya benzemez, yorulmamanız lazım' diye.

Senin de mesela uzun notalarda sesin hafif kesiliyor. Kondüsyon falan çalış bence.

• Bağırmada detone olma konusu aslında bakarsın brutal vokalin amacı budur sesi bozmaktır . Fakat hergün çalışıyorum brutalden screame inerken tiz tona yani kaçıyor çalışma şeklimi değiştirceğim bunun için

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• haha harbi güzel olmuş

0|1
    0|0
    • Ciddenmi:)

• Haklısın malesef öyle lakin Türkiyede zaten metal ilgi görmüyör prim yapmıyor

• Rock para yapıyor ama

Yükleniyor...