Yabancı ve Türk dizileri arasındaki farklar nelerdir ?

Bence en büyük farkı Türk dizileri 2 saatten fazla sürüyor ama yabancı diziler 45 dk. :)

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• konu o değil.türkiye'deki insanların en büyük sorunu.çok konuşmaları.haliyle bir şeyi kısa şekilde anlatamıyorlar çünkü kitap az okuyup, okudukları kitabı anlamakta güçlük çekiyorlar.örneğin tolstoy kimilerine göre sıkıcı gelir.evet aslında genel olarak baktığında sıkıcıdır.ama adamın yaptığı şey çoook farklı!sana hikayeyi olayları anlatıyor ve senin o anda hayallere daldığını farz ederek mimiklerinden tut o an içinden geçenlere kadar herşeyi en ince ayrıntısına kadar söylüyor.o büyük bir beceridi.eğer çok uzun senaryolar yazıyorsan böyle yapmalısın.eğer saçma sapan uzun laflar yazacaksan, tersine beceriksizsindir.(aynı benim şuan uzun yazı yazmam gibi..:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Onlarda daha yaratıcı konular var.Bizim konularda ise sadece eşlerini aldatan bunu da modernliği bağlayan insanların hayatları var.

0|1
    0|0
  • Amerikan dizileri : 45 dakika, direk konuyu vererek ele alir.

Turk dizileri: Amerikan dizisinde 45 dakika verilen konuyu 1 sezona sigdirir.

0|2
    0|0
  • yabancı dizilerde espri kalitesi daha yüksek komedi olarak.

ama bizim dizilerinde hakkını yememek lazım

0|1
    0|0
  • konunun özünü anlatırken yabancılar biz dolandırıoz dolandırıoz dedesini ninesini koyuyoz onlarada rol verioz öyle adamlar 5 kişiyle film çekio biz bi orduyla

0|1
    0|0
  • türk dizlierinin yarım saati reklam.türk dizilerinde müzik ağırlıklı yani aralara çok müzik koyuyorlar.türk dizileri bir amaca ulaşmak için 4-5bölüme veya daha fazla bölüme yayıyorlar.yabancı dizilerde o bölüm içinde olay gerçekleşiyor.

0|1
    0|0
  • Türk dizileri uzun sıkar da sıkar.Yabancı diziler kısa tadı damağında kalır

0|1
    0|0
  • Konuyu sığdırıyorlar ama, türkler öyle değil.

0|1
    0|0
  • yanlis tespit turk dizileri 15 dk 105 dakika reklam

0|0
    0|0
  • Neden kıyaslamaya meraklısınız acaba .Ben latin amerika dizilerini seviyorum fark ne kırolar yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...