Yan flüt kursuna yazıldım. yan flüt severmisniz? yan flüt hakkındaki bilgileri alabilirmiyim?

mesela yan flütü ilk defa mı duydunuz? yan flüt çalmak zormudur kolaymıdır? hiç dinlemediyseniz youtubedan yan flüt benim için dinlermisniz sevecekmisniz?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• tam bir bayan enstrümanı kibar. Dinlemeyi çok severim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çocuklukta ameriakn iç savaşına dair filmlerin vazgeçilmeziydi. ama en beğendiğim icrası şudur: https://www.youtube.com/watch?v=IGHjdi1vqfc

hastasıyız!

1|0
    0|0
    • cahilliğime ver, çok güzel çok güzel sözleri fakat bu tarihte hangi olayı anlatıyo tam olarak

• rica ederim :)

• bu arada etnik müzik sever misiniz bilmiyorum ama kelt (britanya'nın yerli halkı) müziği yapan bir çocuk var, adrian von ziegler. onun prophecy diye bir parçasında da çok etkileyici bir yan flüt icrası var. şarkıyı da çok severim, yan flüt de çok yakışmış bence. bir dinleyin isterseniz:
      https://www.youtube.com/watch?v=yvtOdAZ9Wng

• yan flüt dinledim güzel ama bir klarnet değil :D

1|0
    0|0
  • Benim arkadaşım 4 ayda kendi kendine çözdü gayet iyi çalıyor hatta canlı müzik yapan bir yerde sahne alıyor

1|0
    0|0
    • vay be demek kolay o kadar, ama arakadşında yetenekliymiş, kulağı var demekki.

• Var tabiki. Biraz da araştırmacıydı. Hatta bir arkadaşımla daha ona süslemeleri konusunda nota olarak yardımcı olduk falan sonunda güzel bir yere geldi ama daha yolu da var tabiki

• ben aldım yan flüt çalıyordum biraz sonra vazgeçtim

1|0
    0|0
  • ney değilmi o

1|0
    0|0
  • Severim ailem lise 1 i gecince ne istiyosun demislerdi ysn flut demistim sonra pahali diye almamislardi yil 2001

1|0
    0|0
    • gerçekten pahalı :/

• Aynen kucuk bir muzik aletleri dukkaninda bile 370 tl

• maalesef bide yapım maddesine göre değişiyo, kalitesine göre

• NEY kursuna yazılsaydın keşke..

1|0
    0|0
    • aslında ikisi arasında karasız kaldım sonra ney kursuna yazıldım fakat okuldaki ders saatimle çakışınca yan flüte döndüm. kader böyleymiş =) yan flütde dinlermisin benim için internetten. görüşlerini merak ediyorum. onuda çok seveceksin

• yok dınlemem ben flüt.. Neyi cok severım.. hatta bır ara kursuna gıttım okulda zor ama cok hoş sesi var NEY calmanın :)

• neden ya bir dinlesen hadiii

• Yan flüt un sesi çok güzeldir ama uzunca bir sure üflemeyi ogreniceksin sanirim :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben severim yan flut

1|0
    0|0
  • çok severimmm

1|0
    0|0
  • gitar kursu daha iyi olurdu bence :/

1|0
    0|0
    • yok ya yan flüte aşığım, gitardan o kadar haz almıyorum, ama gitar ve yan flüt birlşince mükemmel oluyo

• teşekkür ettim :) daha iyileri senin olsun :)

• sağol canım :)

• Yan flüt zordur, ses çıkarmak için 6 ay uğraşan arkadaşlarım var :D Anlamlı sesler yani.. Ayrıca belirli bir dudak kalınlığının olması lazım hiç olmayan yok gibi duran dudaklarla tam kavrayamazsın :)

0|0
    0|0
    • ooov benim dudağımda ince ya =) acaba estetik mi yaptırsam

• yani dudağım yok gibi değil ama kalında değil

• Aahahsha :D Yok estetik değilde yani kastettiğim baya baya olmayan dudak :D

Yükleniyor...