Gitar çalmak zor mu?

Gitar çalmak zor mu arkadaşlar? Bilenler deneyimlerini paylaşabilir mi?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Denemeden bir şeye zor kolay demek çok anlamsız.

Herkesin zorlandığı bir kısım oluyor. Genellikle başlangıcında , yani parmak egzersizlerinde sıkıntı çekmezsin fakat akor basmaya başlayınca biraz zorlanırsın. Akoru basınca bareli akorlar zorlar sonra onlar da kolay gelir. Solo atmak zor gelir, zamanla kolay gelir.

Düşünerek varılamayacak bir sonuç değil. Zaman ve çalışma. Çok yetenekli olanlar sadece zamandan tasarruf ediyorlar öğrenirken. Üretme kısmı zekayla alakalı çoğunlukla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zor değilll...Ben kendi kendime öğrendim.İnternetten araştırdım birkaç video izledim.En başta acayip zorlanıyorsun tabi parmakların nasır tutuyor, akorlara basmaktan..Ama yapacağına inanmalısın.'Çalıyorum çalıyorum olmuyor' diyip bi' kenara atarsan tabi olmaz.Azıcık da müzik kulağın da varsa daha kolay öğrenirsin;)

0|0
    0|0
  • Gitar çalmayı bilene çok kolay bilmeyene ise çok zor birşey

0|0
    0|0
  • Selam

0|0
    0|0
  • gıtar calıyorum 5 yıldır zor degıl bırakamıyorsun bıle ılk 2 ay bıraz zorlu geçer ama sonrası kolay

0|0
    0|0
  • Hayır zor değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• zor değil ama emek ister. Bir de sabır. İlk başlarda "ee ne zaman doğru düzgün birşeyler çalmaya başlıcaz" diyeceksin bol bol

0|0
    0|0
  • Yaklask bi bucuk sene oldu baslayalı, başlarda cok azim ettim ve severek ugrastım ve kolaylıkla akor falan basmaya basladım 1-2 ayda. Eger isteyerek yaparsan gelisebilirsin. Ne kadar kursa gidersen git eger gerçekten istemiyorsan iyi bi gitarist olmayı, gelişemessin. Ben1-2 ay kursa gittim gerisinde kendimi internetten geliştrdim. 6 ay kursa gidip daha akor basamayanları tanıyorum. Dedigim gibi istemek önemli.. Ve cok zevkli.

0|0
    0|0
  • gitar çalmayı akor basıp ritim atmakla neticelendirmeyin. Bende tam 10 yıl oldu çalıyorum hiçte dışardan görünüldüğü gibi değil zordur..

0|0
    0|0
  • birçok enstrümana göre çok kolay. eğer sorun olursa bana danışabilirsin. seve seve yardım ederim dostum.

0|0
    0|0
  • Bilemicem..ama Çalabilenleri Çooook Kıskanırım...

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim ama zor olduğunu düşünüyorum. Ama çaba harcayınca zamanla öğrenilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...