Cocugunuza kavusmak icin en büyk günahlardan birini işlerseniz?

cocugnuza kavusmk icin yalan yere yemın edersenz kendinizi vicdanen suclu hıssedermsniz? bı hata yaptınız ve öyle bısey yapmadım dıe cocugunuz üzerıne yemın etmek zorunda bırakılırsanız ve bile bile yalan yere yemın etsenız hemde cocugunuz üzerıne ölüyorum!

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• burdan anladigim esini aldattin cocugunun ustune yemin ettin?

aman neyse yalan yere yeminin hic bir turlusu iyi degildir zaten hele hele cocugumun ustune sittin sene etmem

0|0
    0|0
    • zatn bosandım aldatmadm onu.

• mademki ayrildiniz ne alaka kimseyle beraber olmadigina yemin ettirsin, ayrica hukuk var ulkede oyle yeminle cocuk gostermek diye birsey yok dava acarsin gorursun cocugunu

• bende anlamıyorum ne alaka nıye ılgılendırıyo benm hayatım onu.dava acarsın alırsın demesı kolay parasız hıcbısey olmuyor.o cocuga hıcbısekılde yetemıcem maddı manevı.nasıl bı karaktere sahıbım ben karakter bıle denmez buna kirli ellerımle dokunmucakmısım o cocuga bende yemın ettm temız dıe yok yere sınır oldum böle bıseye hakkı yoktu bende karkterszlk yptm

Erkekler Ne Diyor 4

• hayra vesile olacaksa yalan yere yemin etmek günah değilmiş.

0|0
    0|0
  • Yemine ne kadar inandığınıza bağlı bir yemin ettiniz mecbur kaldınız diye Tanrı coçuğunuza birşey yapacak kadar vicdansız değildir. rahat olun ama yalan söylemek birşeyleri çözmez.. dahada karışık hale getirir

0|0
    0|0
    • sart kostu cok aptalca cahılce bencılce. karakterszlk oldgnu bılıomrm

• benm korkum cocugun basına bı bela gelırse bu ettgım yemınden dolayı ben umrumda degılım

• Bende onu diyorum Yaratıcı annenin suçunu çocuğa ödetecek kadar vicdansız değildir ferah olun

• Allah affetsin ne diyelim

0|0
    0|0
  • Çocugum olsa bırak yemin etmeyi onun için adamın ...ına bile incir agacı dikerim O_o

0|0
    0|0
    • bende böle düsünüyorum karaktrsızlık yaptım vıcdanım rahat degıl ama o cocugu görmk icin hersey yaparım o benm parcam canım kanım.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kadar alçalacağıma ya suçu kabul ederim ya da o insanları rahat bırakıır kaybolurum.Çocuğunun üstüne yalan yere yere yemin eden insandan kimseye hayır gelmez!

0|0
    0|0
    • haklsın öyle degılm işte.benm derdm sadece cocugu görmk amacım vıcdanımı rahatlatmk dııl sız olsanız napardınız dedım bende zaten.

• yazdım zaten ne yapacağımı.asla kendi hatamı o masum yavruları teminat göstererek ört bas etmezdim.

• kutluyorum senı ne dıyeyım imrenerek bakıyorum

• Abıla, olayı 2. çoğul kişi olmadan esasen anlatsan da ona göre yorumlasak.

0|0
    0|0
  • yk etmem heralde. cocugumun ne sucu var kı onun uzerıne yemın edıyım

0|0
    0|0
    • ama cocugunu göremıceksın bıdaha ..

• banada sacma gelıyor ve aptalca.o hata olarak görüyor ondan ayrılamamı sart kostu bende cocugu görmk icn yalan söyledım.

• valla ne deyım soledgn yalan cocugundan cıkmaz ınsallah

Yükleniyor...