Gitar çalmayı başlamak için en ideal yaş kaçtır?

kız kardeşim yakında 16 yaşında olacak ve gitar çalmayı öğrenmek istiyor. bu yaşta gitar öğrenmek çok mu geç? en ideal yaş kaç?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• bence hırsına bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çocuklukta başlasan o yaşta profesyonelleşirsin elbette.Ama ben 18 yaşında filan başladım çalmaya ,amatörce çalıyorum.Yani 16 yaşta geç bi' yaş değil.Tabi profesyonelleşmeyi istiyorsa kardeşin bunun için çok çalışması gerek.Öbür türlü gitar öğrenmek için geç bi' yaş değil 16;)

0|0
    0|0
  • ben 14 yasımdan berı gitar çalıyorum bunun ıdeal yası yok aksıne ufak yasta boyle yetenek kazanması guzel

0|0
    0|0
  • Bence gitar çalmayı öğrenmenin yaşı yoktur heves ve istek olduktan sonra her yaşta öğrenebilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Geç değil, tam başlama yaşı... Ben 15 yaşında başlamıştım, ama en ideal yaş ağacın kökten eğileceği yaş olan 7 yaşıdır... Ama 16 geç değil, normal. Başlayabilir.

0|0
    0|0
    • şimdi sen 15 yaşında başladın ya iyi bir şekilde çalabiliyor musun?

• 1 saat her gün olsa?

• Zamana ve yeteneğe göre değişir. Yeteneğine göre zaman skalasını ayarlaması lazım. 1 saat çalışması da sorun olmaz, yeterki düzenli çalışsın. Egzersizlerle başlasın. Gitar çalmaya başlamadan evvel kendini ısırdırmak için egzersiz yapmalı hep. Ben 5 sene olacak hala egzersizi bırakmadım...

• dayım 50 55 yaşlarında geçen sene gitar çalmaya başlamış öğrenmenin yaşı yok diyolar

0|0
    0|0
  • bence hemen başlasın..son seneye kalmasın iş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...