Anthony Perkins 'ın Sapık (psikopat ) filmini nasıl bilirsiniz ?

Bence korku gelirim klasiklerinin en başında gelmemeli gerçekten çok başarılı bir konusu olan film klasiklesmis dus sahnesinide çoğu kisi bilir :)) Antony Perkins 'ın filmdeki karakterine olan hakimiyetide olanüstü zaten izleyenler varsa filmi görüşlerinizi yazabilirsiniz?

Güncellemeler:
Pardon yazım hatası korku gerilim klasiklerinin en başında gelmeli

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Izledigim dakika hayran kaldim. dusunun o yillarda yazilmis senaryosu muhtesem ve daha once cekilmemis dus sahnesi ile kult filmler katagorisine giriyor. oyuncularin secimi ve karakter yansimalari gercekciligi ile o yil o teknoloji dusunulurse takdire sayan bir de kuslar (the birds) filmi var boyle hayranlik uyandiran

1|0
    0|0
    • Aynen gelmiş geçmiş en iyi fimlerden birisi Antony Perkins diyince aklıma direk Norman Bates karakteri geliyor o kadar güzel yer etmiş ki keşke serinin son yapımında da yer alsaydi hâlâ hayatta olmasını çok isterdim bir sürü güzel filmleri olurdu bu güne kadar ama o zaten Sapık filmi ile inanilmaz bir çıkış yakaladı

• Sende farkettin mi bilmiyorum ama o filmde yogun bir psikolojik gonderme vardi. cift karakter. yanlis egitim ve sevgisizligin sonuclarinin. korku temelli egitim ve bagimli kisilik sonuclarini guzel anlatmislardi hem de o yillarda! Bu filme bu yuzden saygi duyuyorum. Ve benim gibi birini bile filmin sonuna kadar katilin anne oldugunu sanarak izlettigi icin dedigin gibi gelmis gecmis en iyi film :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• psycho'da norman bates karakterinin kişilik bölünmesi sonucunda yaşadıklarını anlatır ki film gayet başarılıdır.

kesinlikle izlenmeli

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...