Incir reçeli filmini izleyenler ?????

nasıl yorumluyorsunuz film hakında ne dşünüyorsunuz ?

0|0
139

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Ucuz duygu p*rnosu.

2|2
    1|2
  • izlemedim böyle çok beğenilen filmlerin çoğunu izlemedim açlık oyunlarıda buna dahil

inatla izlemeyecegim :D

0|0
    0|1
  • abartılcak bi film değildi o kadar kalite film varken bu incir reçelinin bu kadar popüler olmasına anlam veremedim :)

0|0
    0|1
  • Ölüm sahnesinde Halil Sezai gibi ağladım.

0|1
    0|0
  • Leş,izlemedim ama leş.

1|0
    2|1
  • fena değildi izlediğimde beğenmiştim

0|0
    0|0
  • tarantino'yla beraber izledik film bitince ağlayıp birbirimize sarıldık. sevişmeden uyuduk sonra da.

0|0
    0|1
  • i şarkılarını beğendim ama biraz olay eksikliği vardı geçişler kötüydü

0|0
    0|0
  • O zamanlar sevgilim ile gitmistim, ikimizde pisman ciktik hic guzel degildi. Sadece son sahnesinde huzunlendik gerci o odun huzunlenmedi ama olsun :D

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimle izlemiştik :) Fena değildi..

0|0
    0|0
  • eskidi geçti gitti geriye bize kalan bayıltarak şarkı söyleyen bi adam :D isyaaaeeeennn :D

0|0
    0|0
    • eskimeyen çok şarkı var önemli olanda onlar eskimemesi ( en iyi cevaba bak )

• izlemedin nasılmış cidden

0|0
    0|0
    • googleye yaz film le alakalı şarkısını dinle anlarsın sıkıntı yapma 3 dk ka ;)

Erkekler Ne Diyor 9

• benim kafama takılan anladık kız hasta ama çocuk niye condom takıp kızla birlikte olamıyor.Ateistler varsa açıklasın :/

1|0
    0|1
    • senin sorunun cevabı açık çocuk kızı çoooooook sevdiginden o muhabbeti düşünemiyor bile

• o kadar yiyiştiler hep boşa demek

• Halil Sezai'yi saymazsak güzel film diyecem; adam başrolde, sayacaz mecburen... :P

10 üzerinden 10'luk bir film bence.

0|1
    0|0
  • Türkler romantik filmden anlamıyor aga ya :D

0|0
    0|0
  • saçma bir filmdi tam anlamıyla.

0|0
    0|1
  • boş ver gerek yok hüzne.

0|0
    0|1
  • Ben hiçbir filmden sonra ağlamadım şimdiye kadar.

Ama bu filmi izledim bitti ve benim gözümden iki damla yaş akıp gitti. İlk damla boşa geçen 2 saatime, ikinci damla verdiğim parayaydı sanırım :(((((88888888

1|0
    0|0
    • ilk cümle düşük olmuş bunu ruhospunun sorusunu okumama bağlıyorum :( Ne zaman onu okusam cümle kurmakta güçlük çekiyorum ://77

• Son cümleye gelen kadar sırtımdan soğuk bir ürperti geçti.

• Spam olarak şikayet ettim hepsini ben de.

• 0|0
    0|0
  • Halil sezai isimli belayı başımıza sardığı için sevmiyorum o filmi

0|0
    1|0
  • Ayva reçelini izledim ama incir reçelini daha izleyemedim reissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

0|0
    0|0
    • ayvayıııı yemişsin sen babacann ;)

• Yedik baba yedikk çok fena yedik hemde sende ye güzel oluyo

Yükleniyor...