3 idiots u izlemeyen var mı?

Ben 5 kere falan izlemişimdir heralde efsane film :D

Güncellemeler:
...

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Müthiş film ilk olarak dershanede hoca konferans salonunda sinema keyfi yapalim demisti bir kiz bu filmi getirmisti ilk basta alt yazili ve hep muziklerle doluydu ama film bitiminde eve gidip tekrar izlemistim mukemmel bir filmdi bende 6-7 kez izlemisimdir ne zaman canım sıkılsa onu acarim :)

0|1
    0|0
  • 1 kere izledim arsivimde ust sirada yer aldi.
    sevdigim hicbir filmi ikinciye izleyemem tipki sevdigim kitabi ikinciye okuyamamak gibi.

0|1
    0|0
  • İzledim. Güzeldi:)

0|1
    0|0
  • ben bayılıyorum o filme :D

0|1
    0|0
  • 2 kere izledim eğlenceliydi :D

0|1
    0|0
  • Herkes izlemistir

0|1
    0|0
  • İzlemeyen utansın :D

0|1
    0|1
  • amir khan söz konusuysa film zaten her zaman efsanedir :)

1|1
    0|0
  • all is well..

0|1
    0|0
  • İzledim. Güzel bir film, çok severim.

0|1
    0|0
  • listemde ablam zorlayıp durdu izle diye öyle yapınca da hevesim baya kaçtı bakıcaz artık :))

0|1
    0|0
  • İzlediğin filmi bir daha izlemek gerizekalılığa yol açıyormuş bilgin olsun :d

0|0
    0|0
  • abartmıyorum ben 50 defa izlemişimdir. ben kolay kolay film beğenmem ama bu efsane zaten aamir khan ın yaklaşık 25 filmini izlemişliğim vardır

0|0
    0|0
  • kesinlikle efsane:)

0|0
    0|0
  • Harikaydı 😍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• efsolardan dır. sıkıldıkca ac ızle skıntın gecsın :D hababam snıfı gıbı her sahnesı ezberlenmıstr ama hala ızlenır :d

1|1
    0|0
  • okulda boş derslerde habire izlerdik :D

0|1
    0|0
  • ben izlemedim

0|1
    0|0
  • Eğitime bakış açısını sorgulatan bir film :)

0|1
    0|0
  • İzlemeyen izlesin bence.

0|1
    0|0
  • çok iyi bir film ya. dram, komedi, aksiyon ne ararsan var :)

0|1
    0|0
  • izledim güzel

0|1
    0|0
  • 1 kere izledim bidaha izlemem

0|1
    0|0
  • çalıntı film izlemiyorum. orjinalı ölü ozanlar derneğidir

0|0
    1|0
    • Ölü ozanlar derneği bir öğretmenin gözünden anlatıyo artı türü ağır dramdır.3 idiots ise öğrenci gözünden anlatıyo daha çok arkadaşlık ve komedi türündedir. Ayrıca amerika yapımı bissürü sistem eleştiri filmi var herbiri birbirinin benzeri kimse çakma demiyor ama hindistanın gerçekten eleştirilmesi gereken sistemi eleştirilince çakma damgası vuruluyor ben hollywood iğrenç bollywood süper diyen biri değilim ölü ozanlar derneği de en sevdiklerimdendir ama bişeyin sırf eleştirilmiş olmak için eleştirilmesini sevmiyorum.

• @missdixon o halde berber kadının kocası filmini izlemelisin. Sonuna kadar izle. İlk başına bakıp saçma gelebilir ama sonu gerçekten yürek yakıyordu. Hani bazen insan mutlu olduğunu hisseder zamanın değerini bilir ve o güzel şeylerin elinden kayıp gideceğinide bilir ya öyle şeyler

• Tamam izlerim sen de izlemediysen rang de basanti ve devdası izle onlar da benim en sevdiklerim

Yükleniyor...