Goruslerinizi almak istiyorum?

arkadaslar tesetturluyum. ama halk oyunlari ekibinde oynamak istiyorum. trabzon yoresi. kapali kizlarin olmasi garip karsilanir mi onu merak ediyorum. ya da kapali kizlarda katilir mi? ettafinizdan ornekler vs. ? tesekkurler.

Güncellemeler:
tamam o acidan haklisiniz da hani kiz erkek karisik oluyor ya el ele tutusmak zorunda kalinan durumlar olucak. o acidan diyorum? sizce?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun olmaz, rahat ol bence. Bu kadar derin ve şekilci düşünme, içinden geldiği gibi hareket et. Seni yadırgayan olursa bu onların ayıbı olacaktır sakın unutma!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Halk oyunları diyosun ya ne alakası var tesettürle direk dansı mı bu. Hiç problem olmaz rahat ol tesettürlü dövüşçüler var daha ne olsun.

1|0
    0|0
  • nie trabzon ermeni mi tabi katılabilirsin sen utanmıcaksın onlar utanıcak doğru olan sensin unutma

1|0
    0|0
  • oyun zamanalrında tesettürü bır kenara bırakmak bıraz ters gelebılır fakat kapalı olarak oyun oynamak tuhaf olur !!!

0|0
    0|0
  • zaten böyle değil mi :/ http://i.hizliresim.com/6kOWr7.jpg

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum garip karşılanacağını yöresel kıyafet de kapalı zaten.

0|0
    0|0
  • Saclar kapalı olan halk oyunlari da yok mu

0|0
    0|0
  • Rahat ol akışına bırak..

0|0
    0|0
  • sorun olmaz kıyafet kapalı olması lazım zaten yöresel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zaten kapalı o yoreyı oynayanlarında cogu kapalı garıp karsılanmaz

1|0
    0|0
  • Şöyle bir şey var zaten onlarda başlarına bir şey bağlamıyorlar mı yani forklör ekibindekiler? Bir sorun olmaz, çevrem de tanıdıklarım vardı bir kaç kişi, anormal durmuyor :)

0|0
    0|0
  • Niye garip olsunki gir bnce garipseyen insan degildir

0|0
    0|0
  • Niye garip karşılansın ki olur bence

0|0
    0|0
  • Katılırsın heralde ama bence katılma.

0|0
    0|0
  • neden katılmasın düğünde oyanayan kız gibi dans etmeyeceksiniz ya :) Halk oyunu tam da yakışır bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...