Ingilizdili ve edebiyatıyın vee

konuşmamı dilimi çook geliştirmek istiyorum bana dizi kitap falan önerin konuşmalar basit olacak günlük yaşamı içerecek

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Konuşma için diksiyon dersleri al. İngilizce içinse yurtdışına çıkıp birebir konuşmak en iyisi ama bunu yapıcak imkanın yoksa tek seçeneğin kalıyo yabancı altyazılı film izlemek sürekli bunu yapıcaksın hatta dizi izle yabancı. Sezon sezon otur izle ben bu şekilde geliştirdim zaten telafuzu falan birde busy diye bi site var her ülkeden insan o siteye dil öğrenmek için giriyor konu anlatım tarzı şeyler var. + yabancılarla konuşmaa imkanın oluyor örn: türkçe konuşmak isteyen bir ingilizle birlikte konuşup ikinizde yabancı dilinizi geliştirebiliyorsunuz hemde yabancı arkadaşların olmuş olur :) Tavsiye ederim o siteyi. Dediğim gibi kitap okuyarak falan ingilizce genişletilmez yabancılarla konuşucaksın o sesi algılıyıcaksın anlaman için bu şart kolay gelsin :)

0|0
    0|0
    • link at istersen :)

• onlar beni çok sıkıyo ya neyse ama yinede sağol :)

• Rica ederim :) Dizi - film olayını yap ama.

Erkekler Ne Diyor 1

• yabancı dizi öner dersen ordinaryusu burda.

0|0
    0|0
    • başlayabilirsin

• ben macera aksiyon dram gerilim fantastik severim ama günlük yaşamı anlatan aile içinde geçen şeyler istiyorum gereksiz kelimeler olmuyo öle(zombiydi kurtadamdı falan supernaturali 6. sezonda bıraktım ondan bıkkınlık geldi :D) öyle bişeyler istiyorum

• breaking bad. bunu izledikten sonra yan etkisi jessie ye aşık olabilirsin aman dikkat

Kızlar Ne Diyor 2

• erasmusa başvur. ing kitap oku. altyazılı film izle.

0|0
    0|0
    • bende onu diyorum öneri var mı dizi film falan diye bnulaı bizde biliyoruz

• İngilizcesi temiz "Alf"diye bir dizi var. Ben altyazısız izleyebiliyorum diziyi ve intermadiate seviyesindeyim. Seviyenede bağlı hangi seviyedesin ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...