Bir bayan için hangisi daha iyi?

Karete mi Tekvando mu Kick Boks mu yoksa Kung Fu mu? Hangisi?

• Karete
    26% (5)10% (2)18% (7)Oy Ver
  • Tekvando
    26% (5)29% (6)28% (11)Oy Ver
  • Kick Boks
    37% (7)43% (9)40% (16)Oy Ver
  • Kung Fu
    11% (2)18% (4)14% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel gelin :D
Tekvando - Kick Boks iyi gibi :D

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• hepsi güzel sporlardır hangisi seni çekiyorsa onu seç

1|0
    0|0
  • tekvando dedimde aikido daha iyi olur mesela savunma üzerine. tamamen teknik. vücut geliştirme falanda istemiyo

0|0
    0|0
    • Hepsini birden yapsam varya ohoo :D
      Yani kadınlar için kendini savunmak için Tekvando diyorsun öyle mi :D

• kick boxa gidersen adamın ağzını yüzünü kırarsın ama yorar adamı terletir. aikido şse adam sana vuracak tutcan kolundan çevircen falan donra ister kır ister özür diletene kadar çevir

• Ben fazla yorulmakta istemem açıkçası. Baya zorlu iş desene. Tekvando'ya gideyim en iyisi :D Ama onun içinde bacaklarını baya kırmak gerekiyormuş tekmeler çok oluyor.

• şimdi söyle uzun yılar sporcu oalrak 11 yasında berı 4 yıl karete yptım 2 yıl tekvando şu an baddy ypıorum eger gelcek mılı sporcu olcam dıosan tekvando önerım ama yok kendımı savunayım sokakta 2 ıbne laf atınca dalaym dersen kıck box

0|0
    0|0
  • karete :d

0|0
    0|0
  • yaglı güreşşşş

0|0
    0|0
  • Kung Fu, Çin savaş sanatlarının genel adıdır ve içerisinde Shaolin, Wing Chun, Tai Chi, Wushu gibi çeşitli stiller vardır. Önce bunu ayırt edelim. Tekvandoyu geç. Karate ve kick boks arasında birini seçebilirsin ama bunların hiçbiri self defans özelliği göstermez. Olimpik ve müsabıklaşmış sistemler. Kurallı, kas gücüne dayalı... Ringde ya da tatamide dövüşmeyeceksen arka plana at. Sokak farklıdır, bu yüzden benim tavsiyem Wing Chun'dur kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Diğer sporları bilmiyorum ama Kick Boks ve Tekvando göğüsleri küçültüyor.

0|0
    0|0
    • Farketmez kendimi savunayım da asdfgh

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...