James Blunt seven var mıı?

şarkıları, sesii mükemmel ötesi dinlemekten hiç bıkmam

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• James Blunt sevilmez mi hiç Hatta bu satırları yazarken kafamdaki "you're beautiful and it's true" diye geçen dizeleri düşüncelerimden uzak tutmaya çalışıyorum.

James Blunt'un hikayesini bildiğinizi tahmin ediyorum. İngiliz ordusunda bir subay olup Bosna savaşında emre itaatsizlik ederek bir general ile kapışması sonucu ordudan ayrılması. İyi ki de ordudan ayrılmış. Dünyada yeteri kadar savaş varken elinde silah tutmak yerine şarkı söyleyerek çok daha büyük bir katkı yapıyor. Onun güzel ve etkileyici sesi bizlere ilham veriyor.
    Ara ara dinliyorum. Muhtemelen yıllar sonra da dinleyeceğim kendisini.

Güzel bir şarkısını daha hatırlayalım ;

https://www.youtube.com/watch?v=wVyggTKDcOE

0|0
    0|0
    • tüm şarkılarını seviyorum ama bu şarkısı ayrı daha özel :) hikayesini bilmiyordum çok şaşırdım. Şarkı ve hikayesi için teşekkürler :)

• James Blunt'ın hikayesi çok ünlüdür. Internette bu hikayeleri benden çok daha iyi anlatan siteler bulabilirsiniz. Okumanızı tavsiye ederim. Bazı şarkılarında o günlerin esintilerini fark edeceksiniz. Askerlik görevi ona bazı tatlar katmış.
      Bu arada Bosna demişim ama aslında Kosova olacaktı.

James Blunt'ın hayat hikayesini okuduktan sonra onu daha da seveceksiniz. İnsancıl yönünü bir kez daha görüp bu duygusal adamı anlayacaksınız.

Umarım daha güzel şeyler anlattığı mutlu hikayelerinden esinlenirsiniz.

Rica ederim.

• James Bond severim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...