Muhteşem Yüzyıl gerçekten muhteşem mi?

sizce öne çıkan hürrem mi yoksa süleyman mı. hürrem bütün kötülüklerine rağmen yine kazandı bu sizi sıkıyormu. hürremi seviyormusunuz

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• dizi hürrem üzerine baştan beri ben hürremi sevmiyorum açıkçası ibrahim öldürüldükten sonra da diziyi niye izleyim ki daha diye düşünüyorum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hürrem Sultan'ı seviyorum çünkü dizide de gerçek tarihte de çok güçlü bir kadın.. Eğer bütün bu yaptıklarını yapmasaydı eğer onun evlatları katledilecekti. Hayatta kalmak için öldürmek zorundaydı..

Peki ben size soruyorum: Bir kadını güçlü görmek neden bu kadar sinirlerinizi bozuyor?

Yavuz Sultan Selim de kendi evlatlarını katletmişti neden ona kin kusmuyorsunuz da Hürrem'e ve ya Kanuni'ye kusuyorsunuz?

1|0
    1|0
    • Bir kadını güçlü görmek dolayı rahatsız olmuyorum sen yanlış anladın beni. ben hurremın okadar kotuluk yapıp ondan dolayı herseferınde bırılerının telef olmasına kızıyorum .ben guçlu bayanlardan hoşlanırım aynı zamanda:)))))))

• peki diğer padişahlar savaşta adam öldürürken, en yakınlarının canına kıyarken kötü olmuyor mu?

şu anda birçok lider kötülük yapmıyor mu? adam öldürmüyor mu? ırkçılık yapmıyor mu? fakirler açlıktan ölmüyor mu? zenciler hala belirli markaların hammaddesini çıkarmak için çalışırken ölmüyor mu?

tartışılması gereken bunca konu varken neden Hürrem?

• kim ne derse desin .dizide ufak tefek çelişkiler olsa da tarihin bir dönemini çok güzel yansıtıyor. hürremi seviyorum . kötü bir karakter de değil .bu yüzden kazanması beni hiç sıkmıyor . diziyi yerden yere vuruyorlar ama bu dizi sayesinde bir çok insan tarihe yakınlaştı .tarihi kitaplar daha çok satmaya başladı. ben daha önce pargalı ibrahimin hayatını anlatan bir kitap görmemiştim raflarda. şimdi bakıyorum .hürrem için ayrı , mihrimah sultan için ayrı ayrı kitaplar yazılıp basılmış . bende artık izlemekle kalmıyor tek tek kitaplarına da bakmaya başladım .beni son derece etkiliyor bu dizi .

0|0
    0|1
    • ya hurremın oyunları sayesınde kaç kişi telef oldu. nasıl kotu değil ben anlayamıyorum

• o da oraya tırnaklarıyla kazıyarak geldi . herkes ona neler çektirdi .köleliğin cariyeliğin yollarından geçtikten sonra kim olsa onun gibi davranırdı . ibrahimin ölümü de kendi büyüklenmesi yüzünden oldu :)hürrem çok masum :)

• snir oluyorum o diziye

0|0
    1|0
  • Kim öne cikiyor kim geride kaliyor bilmiyorum bi gecen hafta izledim pargali yüzünden :)

0|0
    1|0
  • kesinlikle hayır. resmen tarihimizi haremlerle anlatıyolar böylemiydi hayır. saçmalayıp tarihimizi rezil ettiler.

0|0
    2|0
  • Değil.

1|0
    2|0
  • Yo geçmiş gitmiş banane yahu!

0|0
    1|0
  • yavuz evlat değil kardeş katletti , ilgili yorumcuya duyrulur...

0|0
    1|0
  • karakterlere karşı hissizim.görüntü kalitesi ve renk doygunluğunu beğendiğim için izliyorum.

0|0
    1|0
    • görüntü kalitesi ve renk doygunluğunu beğendiğin için dizi izlenirmi konusu hiç mi önemli degil. sende bır tuhafsın

• demekkı goruntu kalıtesı renk dolgunlugu ıyıyse senın için başka bırseyın onemı yokmuş gıbı anlasılıyo yazdıgın yazıdan

• bi git allahaşkına yaa

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiç izlemedim bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Fetih 1452 nasıl güzel olmadıysa buda böyle...

0|0
    1|0
  • Sıkıntı büyük sıkıntı

0|0
    0|0
Yükleniyor...