Evrimi iyi bir biçimde ve sıkıcı olmadan anlatan bildiğiniz bir belgesel var mı?

evrimi anlatan bildğiniz belgesel var mı kitap ismi de olur ama belgesel olursa sevinrim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Kitap olarak charles darwin türlerin kökeni ve hayvanlardan insanlara kitaplarını öneririm cosmos belgeseli de güzeldir ve evolve:evrim buna da göz atabilirsin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• BBC'den Walking with Cavemen ile başlamıştım ben, sadece insan evrimini konu alıyordu...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim belgesel öneremeyeceğim ama evrimi temel hatlarıyla güzel bir biçimde öğrenmek istiyorsan "50 soruda yaşamın tarihi"kitabını okumanı tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • big bang olmuş nasıl oldugunu acıklayamıyorlar. Sonra dünya oluşmuş soğumuş falan sonra sadece bir çeşit gaz varmış sonra yeni gazlar oluşmuşki imkansız birşey sonra bileşikler oluşarak tek hücreli canlılar oluşmuş sonra onlar gelişe gelişe maymun olmuş sonra maymun zeki olmuş insan olmuş

0|0
    0|0
    • tam öyle olmasa da ona yakın bir şey :D ya açıkcası bana bunun olma ihtimaliyle bir tanrının trilyonlarca yıl bekleyim sonra sadece dünyayı yaratıp kendine ibadet edilmesini istemesi aynı ihtimal gibi geliyor

• dediklerini inan çok kez düşündüm kimisine cevaplarım var kendimce kimilerine yok ama şu an bunu tartışmak istemiyorum. gereğinden fazla tartıştım çünkü :D artık din ve siyaset hakkında münakaşaya girmiyorum buraya da insanlar ne düşünyormuş onun için yazdım :) yanlış anlamazsın umarım beni teşekkür ederim saygılı yorumların için çünkü artık böyle yorumlar bulmak zordur bir insana atesitğim diyince sayıp sövüyorlar

• peki sen bilirsin ama evrim başlı başına saçmalık bunu anlayacaksın :D

• Youtube tan national Geographic in belgeselleri var. Veyahutta daha dramatik bir anlatim istersen cosmos u izleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Cosmos belgesel serisi güzel ama sadece evrime değiniyorlar. Ama güzel bir belgeseldir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...