Kapat

Leyla ile Mecnun mu? İşler Güçler mi?

Sizce İsmail Abili Mecnunlu Erdal Bakkalı Hırsız Yavuz lu LEYLA İLE MECNUN MU ?Ahmet Kurallı Murat Cemcirli Sadi Celilli Ecevitli İŞLER GÜÇLER Mİ ?

Leyla İle Mecnun <3

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunun bir olmadığının farkında mısın acaba sen. Ne gadan basit bir soru sormuşsun sen öyle. Ama hakkını yememek lazım, bi o gadan da göreceliymiş yani. Seni yabançakalı seni. Sen ne annasının gözü şeysin sen öyle. Benim dedelerim de hep Leyla ile Mecnun izliyorlarmış yani. Hatta benim büyük büyük büyük dedem İsmail Abi imiş. bunu biliyormuydun acaba sen sayın soru soran bey. Nickin de ne anasının gözüymüş öyle -görüncekadam-. Aynı diziden fırlamış gibi. Anlaşılır oldummu?:))))

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• işler güçler tabi ki

0|1
    0|0
  • leyla mecnun :)

0|0
    0|0
  • LM

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Benim gbi TVden nefret eden dizi izleyenleri çözemeyen birini bile TV ye bağlayan dizi işler güçler. O derece yani :)

0|0
    0|0
  • harbi o nasıl bir dizidir ben çözemedim takip eden biri anlatırsa sevinirim bi bölümde yok vampirler zombiler oluyopr diger bölüme bakıyosun testere filminin senaryasounu oynuyor karakterler

0|0
    0|0
  • ikisinin tarzı birbirinden farklı olduğu için kıyaslamak yanlış olur. ikiside şu ana kadar yapılmış en iyi türk dizileri bence

0|0
    0|0
  • Hafız Leyla ile mecnun varken o da kimmiş :D hem fantastik hem de doğal harika oyunculuklar harika espriler AT gibi dizi işte :D

0|0
    0|0
  • Leyla ile mecnun açık ara :)

0|0
    0|0
  • leyla ile mecnun

0|0
    0|0
  • işler güçlerrr

0|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnun ve diğerleri diye ikiye ayrılır televizyon açık ve net