Ankara'nın sevdiğiniz ve sevmediğiniz yönleri nelerdir?

Ankara'da en sevdiğiniz ve sevmediğiniz şeyler nelerdir? bu şehir size ne anlam ifade ediyor?

0|0
15|24

En İyi Erkek Görüşü

• sevmediğim yönü sevmediğim zihniyetlerin elebaşıları orayı mesken tuttular

sevdiğim yönü anıtkabrimiz orda, gönlümüz. atamız orda yatıyor nasıl sevmem

1|0
    0|1
    • anadolu medeniyetler müzeside var :)

• ankarammm = kötü yönleri: zihniyetsizler var_ne aradıysan ankarada _ "BOMBA"
      iyi yönleri: anıtkabirimiz var atamız var _heryere yakın

ANKARAMMMMM

Erkekler Ne Diyor 23

• Ankara'nın soğuğu hariç her şeyini severim ben.

3|2
    0|0
  • Ankara' nın her yanını seviyorum.. Deniz çok önemli değil.. Olmasa da olur benim için ama şu havaları biraz bunalım yapıyor.. O bunalımı da tunalı da, bahçeli de atıyorum yer yer.. Güzeldir Ankara..

3|0
    0|0
  • trafik sürekli yapılan ve önü alınamayan para sömüren AVM ler bürokrasi kesiminin burada oturması v.s bunlar kötü...Anıtkabir ,mogan, atakule, eymi,r ayaş, kızılcahamam, beypazarı buralar haftasonu kaçamakları için ideal...işim ve arkadaşlarım buradalar...

1|0
    0|0
  • Askerliğimi çankayada yaptım..

Eşime evlenme teklifini atakulede yaptım.

Kısacası hayatımın en kötü ve en güzel günlerini ankara da yaşadım.

Bu yüzden ankara bir yana 80 il bir yanadır.

2|0
    0|0
  • insanları çok itici gece hayatı çok istanbulda bir askeri araç görsek yada asker saygıdan ne yapacağımızı bilmiyoruz. ama ankadara öylemi askerde şofördüm trafikte sırf gıcıklığına sıkıştırma yapıyorlardı sinyal verip sağa dönecem arkadaki şoför küfür eder gibi korna çalıp şerit değiştirmeme izin vermezdi vs vs vs şoförleri çok hantal istanbulda hızlı gitmek istersen en sol şeridi kapatırsın basarsın gaza yavaş gitmek istersen es sağa geçersin zaten kuralda budur ama ankarada öyle değil askeri araç yavaş gidiyorum en sağ şeritte diğer şeritler boş arkama araba yanaştı ve korna çaldı hızlı gitsene diye ama diğer şeritler boş indim aşağına dövecektim çok sinirlendim bu ne saygısızlık bir de askerim yani ama komutan izin vermedi ankarada askerlik yapacağıma hakkaride yapsaydım daha iiydi insanlarından çok çektim bir asker olarak

0|0
    0|2
  • sevdiğim yönü, gençlerin çok olması, caddelerin geniş trafiğin az olması, insanı yormaması, heryere çabuk gidilmesi, bir arkadaşlarım ve üniversite yıllarımdan dolayı seviyorum..

Sevmediğim yönü ise çok soğuk olması, denizi olmaması, gezecek yeri pek olmaması..

2|0
    0|0
  • Hiçbir şeyini sevemedim ne kadar çok uğraşsamda .

0|0
    1|0
  • Artık İstanbul kadar pahalı, İstanbul kadar trafiği de var. Ama bir deniz yok.

1|0
    0|0
  • Sabah ve akşam trafiği kötü.Ulaşım pahalı ve kötü.İnsanlar toplu taşıma araçlarında üst üste gidiyor.(Bu bizim gibi gelişmemiş ve nüfüsu çok olan ülkerde var)Sonra çok kalabalık biraz daha sakin olmasını isterdim.Denizinin olmasını isterdim.Onun dışında kışı çok ayaz dondurucu,sert vs vs.Sevdiğim yönü pek yok :(

0|1
    1|0
  • Ankaraya deniz getircem.

0|0
    0|0
  • Ankaranın dikmeni bir daha gelirsem dürt beni :P

Ankara deyince yalnızlık hüzün umutsuzluk mutsuzluk...ve en kötüsü çaresizlik hissettiriyordu bana

0|0
    1|0
  • Bir aralar başkentte kalmıştım

Ankara'nın Dikmen'i...

kalabalık şehir,kendimizi kaybediyor idik,diyorum ki kalabalık şehir,asıl kalabalık şehir olan İstanbul'a gitseydik kafayı yerdik herhalde

0|0
    0|0
  • Bu şehir benliğimi benden çaldı, Nefret ederim her defasında bir daha gelmicem dedikçe sevdiklerimi birbir elimden alır. Hem ağaç bile yok ne biçim memleket be orası.

0|0
    0|0
  • kasvetli,donuk,içiboş,protokol şehri işte,çok uzun zamandır burada olduğumdanmıdır bilmiyorum Ankaradan sıkıldım,ilk fırsattada kaçacağım zaten...

0|0
    0|0
  • ankaraya iş dolasıyla gittim ve gerçekten çok sıkıldım. Sosyal hayat bana göre 0. Memur kenti gerçekten akşam 6 oldu her yer söndü 3 gün kaldım ama çok sıkıldım.

0|0
    0|0
  • İçkiyle geçmiş gecenin sonunda AOÇ de kokoreç en sevdiğim yönüdür Ankara'nın :)

Sevmediğim yönü çok fazla alışveriş merkezi var.

0|0
    0|0
  • Ankaranın ne gezecek yeri ne de görecek güzellikleri var. Bildiğin iç anadolu şehri, memur kesim sayesinde kısmen hallice . kalabalıklığı ve trafiği çekilmez. Melih bey sağolsun Ankara dan başka her işe bakıyor.

0|0
    2|0
    • Sen gezilecek yer bilmiorsun demekki (:

Ayrica trafigi hicte oyle kotu degil gayet normal Turkiyeye gore

• üretici bir şehir değil, ama üreticiler için iyi bir pazar.

0|0
    1|0
  • 4 sene kaldım...7.cadde...tunalı hilmi...kuğulu park...(aslında güzel şehir ama fazla siyasi...:)

0|0
    0|0
  • Sevdiğim yönü eski Ankara ruhunu zaman zaman hissetmem.

Sevmediğim yönü belediye başkanı.

0|0
    0|0
  • Ankara'nın Sevdiğim tek bir Şeyi var.

O da " İstanbul'a Dönüşü"...

Mavisi eksik hiç Şansı yok...

1|0
    4|2
  • çok güzel bir yer ama şivesini sevmiyorum

0|0
    0|0
  • kızları rahat çoğu aşmış durumda güzel sevişiyor ve çok güzel oral seks yapıyor bir istanbullu olarak tek geçerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• ankara iyi hoş güzel ama çok resmi bi şehir ya bi istanbuldaki çılgınlıkları ankarada yapamazsınız daha anadolu daha sert ankara bide denizi olsaymış iyiymiş ama yok malesef

0|0
    0|0
  • Ankara'nın en sevmediğim yönü denizi olmaması, zaten güzel şeyler satan mağazaları yok ama uyduruktan kıyafetlerin satıldığı mağazada bile ürünlerin 100 tl'den aşağı olmaması ve sürekli öğrenci kavgalarıyla, çatışmaları,eylemleri ile gündem de olan bir yer olması.

0|0
    0|1
  • Ankara benım her şeyim en kötü zamanlarımı en guzel zamanlarımı burda yaşadım başka yerlerden de haz almıyorum

1|0
    0|0
  • Ankara sevilmezmi...

4 yılım geçti orada...

Kendine has bir havası var...

Soğuk, yoğun ama bir okadar da özel...

Bendeki yeri ayrıdır.

1|0
    0|0
  • "Cok memleket gordum ama ankaradan guzeli yok.."

Canim ankaram ya herbiseyini seviorum... Iki hafta once Turkiyeye gittim ankaraya degil ama.. Kendimi Turkiyede hissetmedim ankaraya gitmeyince ne tuhaf...

1|0
    0|0
  • Ankara benim için tam anlamı ile karmaşa şehri. Ankaranın tek ve en sevdigim yönü Anıtkabir .Onun dışında kimse alınmasın kişisel görüşüm ankaranın insanı bana yabanı soguk geliyor ankara beni üskütüyor.Ankara çok resmi bir şehir bana huzur vermiyor.

0|0
    1|1
  • Ankara'ya çok isteyerek gittim ama hayal kırıklığına uğradım.Bana göre güzel bir yer değil

0|1
    1|0
  • aşti diyince donup kalıyorum onunla ilk orda buluşmuştuk . Ankarayı bu yüzden sevmem birdahada gitmem

0|0
    0|0
  • çok itici ankara sevemedim oldum olası soğuk, ilğinç bi şehir

1|0
    4|0
  • İstanbul'a dönüş faslına bayılıyorum :)

Havasını hiç sevmiyorum...

1|1
    2|1
  • şoförlerini ve bir dolu apaçilerini sevmiyorum

her ne kadar dondurucu olsada kışını seviyorum

0|0
    0|0
  • Ankara, uzaktayken kendini deli gibi özleten tek şehir...

0|0
    0|0
  • havası çok kuru. aşırı resmi geliyo.

0|1
    2|0
  • Deniz yok.

Ayrıca hiç doğal bir yer değil.

Fakat ODTÜ orada. Bu iyi işte.

0|0
    0|0
  • insanları soğuk :( staj için gittim bir yer sorucam ya bakmıyorlar suratına bile :s ve karışık çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...