Bir şarkı ne kadar etkiler insanı?

bazen dinliyorum bazı şarkıları. aşık değilim kimseye, aşk acısı çekmiyorum ama beni nasıl etkiliyor ki tüylerim diken diken oluyor. adamın aşk acısı çekesi geliyor o kadar... link

sizde de varsa aynı durum link atmanız yeterli.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkdaş benim yasaklı şarkı listem vardır duyduğum an kulaklarımı tıkarım hemen, bir iki saniye dinleyim desem tutamam kendimi sonuna kadar dinlerim; sonra da ruh halimin ebesine takı töreni başlar. çok kötü hissederim kendimi.

yasaklı şarkılar; bohemian rhapsody, show must go on,another one bites the dust(queen);yesterday, imagine(beatles);paradise(coldplay);nothing else metters(metallica)... uzar gider

sadece eğlenceli şeyler dinlemeyi kendime ilke edindim bende, saçma şeyleri değil ama;sadece eğlenceli olanları

0|0
    0|0
    • nothing else matters bende de aynı etkiyi gösteriyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• Benimde bu :( link

0|0
    0|0
  • Valla bende var öyle bi durum ama ben aşk acısı çekiyorum...

0|0
    0|0
  • intihar edebilcek kadar

0|0
    0|0
  • sagopa (galiba) <3

0|0
    0|0
    • aynen otobüste falan müzik dinlerken ne güzel şarkılar dinlerken bir gelir buna. sonra bittim gittim ben yani kendimi şarkının klibinde başrol oynarken buluyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Ahmet Abi'nin her şarkısı bende o etkiyi yaratıyor...

Kin, öfke, aşk, sevinç, mutluluk, huzur, hırs, intikam, üzüntü, hırçınlık bu duyguların hepsini en iyi onun sesinde yaşıyorum.

link

0|0
    0|0
    • evet ahmet kayanın o duygulu sesi zaten adamı çok etkiliyor.

• 0|0
    0|0
    • bu şarkıyı da bilirim. çok fazla dinlemem ama yine gece otobüsle yolculuk sırasında... bu tür şarkılar düşünmemi kolaylaştırıyor normalde odaklanamam pek bilemedim neden

• insanın o anki ruh haline göre degişir bence

0|0
    0|0
    • olabilir şu aralar canım sıkkın belki de bu yüzden etkilendim bu kadar. ama sorun şu ki benim mevzu aşk meşk işleri değil. melodi mi etkiledi diyecem ama o muhteşem ses bazı yerlerde tüylerimi diken diken ediyor

• linkteki parca zaten başlı başına sevinçli adamı bile dalgıç gibi derinlere götürür, hüzünlü aşık yada sevinçli olmaya gerek yok :)

• haklısın

Yükleniyor...