Kapat

Bir şarkı ne kadar etkiler insanı?

bazen dinliyorum bazı şarkıları. aşık değilim kimseye, aşk acısı çekmiyorum ama beni nasıl etkiliyor ki tüylerim diken diken oluyor. adamın aşk acısı çekesi geliyor o kadar... link

sizde de varsa aynı durum link atmanız yeterli.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkdaş benim yasaklı şarkı listem vardır duyduğum an kulaklarımı tıkarım hemen, bir iki saniye dinleyim desem tutamam kendimi sonuna kadar dinlerim; sonra da ruh halimin ebesine takı töreni başlar. çok kötü hissederim kendimi.

yasaklı şarkılar; bohemian rhapsody, show must go on,another one bites the dust(queen);yesterday, imagine(beatles);paradise(coldplay);nothing else metters(metallica)... uzar gider

sadece eğlenceli şeyler dinlemeyi kendime ilke edindim bende, saçma şeyleri değil ama;sadece eğlenceli olanları

0|0
    0|0
    • nothing else matters bende de aynı etkiyi gösteriyor.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Benimde bu :( link

0|0
    0|0
  • Valla bende var öyle bi durum ama ben aşk acısı çekiyorum...

0|0
    0|0
  • intihar edebilcek kadar

0|0
    0|0
  • sagopa (galiba) <3

0|0
    0|0
    • aynen otobüste falan müzik dinlerken ne güzel şarkılar dinlerken bir gelir buna. sonra bittim gittim ben yani kendimi şarkının klibinde başrol oynarken buluyorum

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Ahmet Abi'nin her şarkısı bende o etkiyi yaratıyor...

Kin, öfke, aşk, sevinç, mutluluk, huzur, hırs, intikam, üzüntü, hırçınlık bu duyguların hepsini en iyi onun sesinde yaşıyorum.

link

0|0
    0|0
    • evet ahmet kayanın o duygulu sesi zaten adamı çok etkiliyor.

• 0|0
    0|0
    • bu şarkıyı da bilirim. çok fazla dinlemem ama yine gece otobüsle yolculuk sırasında... bu tür şarkılar düşünmemi kolaylaştırıyor normalde odaklanamam pek bilemedim neden

• insanın o anki ruh haline göre degişir bence

0|0
    0|0
    • olabilir şu aralar canım sıkkın belki de bu yüzden etkilendim bu kadar. ama sorun şu ki benim mevzu aşk meşk işleri değil. melodi mi etkiledi diyecem ama o muhteşem ses bazı yerlerde tüylerimi diken diken ediyor

• linkteki parca zaten başlı başına sevinçli adamı bile dalgıç gibi derinlere götürür, hüzünlü aşık yada sevinçli olmaya gerek yok :)

• haklısın

Yükleniyor...