Banu Alkan hakkında görüşleriniz?

arkadaşlar merhabalar ben şu aralar bütün banu alkan filmlerini izledim ve kendisi ile iletişim halindeyim arada bir görüşüyorum onun hakkında görüşleriniz nelerdir merakımdan soruyorum kesinlikle hakaret etmeyiniz.
Banu Alkan hakkında görüşleriniz?
çok güzel bir kadın değil mi? bence 70lerde emel sayın , türkan şoray ne ise 80ler de de banu alkan odur.
2000lerde yine tatlı bir bayan olarak karşımıza çıktı keşke murat hiç olmasaydı

• seviyorum hoş , saf bir bayan
    22% (5)16% (3)19% (8)Oy Ver
  • hiç haz etmem
    39% (9)26% (5)33% (14)Oy Ver
  • beni ilgilendirmez
    39% (9)58% (11)48% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
allah başımızdan eksik etmesin banumuz bizim türkiyemizin rengidir gitgide kararıyoruz ileride banu alkan! ı arar olucaksınız ama şimdi uykudasınız sonuçlara dayanarak söyledim bunu.
https://www.youtube.com/watch?v=p56xqPLYsf8

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Gerçekten hoş bir bayan , dikkat çekici cazibesi var ama bu son zamanlar da aşırı itici oldu. Medya maymunlarına benzedi, yanlış yollarla ön plana çıkmak isterken kendisini çok geride bıraktı.

0|1
    0|0
  • seviyorum :)

0|1
    0|0
  • Banu alkan sexsı bır bayan erkeklerın ılgısını ceken bırı

0|0
    0|0
  • sesi çok güzel ve şarkıları

0|1
    0|0
  • Pembe renginden sogumama sebep olan bir bayan tv çıkışında hep pembe rengini kullanıyo nadir kırmızı ve beyaz rengini kullanıyo. ve o çok kabarık çarşafı andıran abuk elbiseler, tv çıkmayı düşünüyosa söyleyin başka renkler tercih etsin, bilhassa koyu renkler hem zayıfda gösterir az kilo verse ve gögüsleri küçük olsa güzel kadın belkide bir çeki düzen verse belkide dizi teklifleri alabilir. ama aklı başında düzgün birileri öncü olması lazım. neremi neremi şarkısıyla şuh giyimiyle bence ciddiye alınmıyo

0|0
    0|0
    • böylede çok tatlı bir kadın değilmi yeşilcam filmlerini izlerseniz nasıl bir dev olduğunu anlarsınız onu bu düzen işsiz bıraktı artık düzenler zevkler her şey değişti. bu ülkenin büyük değeri olan seyfi dursunoğlu da aynı şekilde yasak geldi yıllardır kadın kılığına giremiyor

• Banu alkana benziyorum

0|0
    0|0
    • :) şanslısın ozaman afroditlik ne güzel şeydir

• yaştan ötürü derken 21 yaşındayım daha

• ya ajansa başvurdum ama internet yoluyla kabul ediyoruz dediler ben de pes ettim :(

Erkekler Ne Diyor 5

• Sadece acıyorum. Diğer ünlüler gibi etiyle orasını burasını açıp para kazanan biri. Filmlerinde sanat açısından hiçbir değeri yok

0|0
    0|0
    • o dönem de iyi olan ne vardı 80lerde ,? insanlar iki güzel yüze muhtaçtı banu hanımda da en güzel yüz var.

• bunları asıl yaşlandıran medyanın unutturması yazık

• aynen öyle.

• gercek isminin remka rebroyna oldugunu biliyormusun :)

0|0
    0|0
    • her şeyi biliyorum ablam gibi görüyorum haftada bir telefonla görüşüyoruz. inanın televizyonlardan çok daha iyi saf bir bayan. değeri bilinmiyor.

• evet iyi niyetli birisi

• Çoh hojdır ama benane!

0|0
    0|0
  • sonradan bozanlardan

0|0
    0|0
    • parasızlık neden olmuş olmasın? o kadar zenginlikten sonra aynı filmlerindeki gibi kocası nikah kıymadı ve aniden öldü ailesi tek kuruş vrmedi. mecbur değil miydi? güzellik gidince başka ne iş yapabilir?

• pek beğenmiyorum bu kadını ben

0|0
    0|0
    • bu güzellik nasıl beğenilmez? kafam almıyor. türkan şoray ve emel sayını umarım beğeniyorsunuzdur onlarıda beğenmiyorsanız sıkıntı var demek :D

Yükleniyor...