Çizgi film sever misiniz?

Arkadaşlar ben çizgi film delisiyim çok fazla seviyorum izlemediğim gün yok yani sizde çizgi film sevip izler misiniz?

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• eskiden tazmanyayı Tweety ve Sylvester ı severdim..şimdi miniscule en sevdiklerimden.. böcüklerin dünyası :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kaşar bop(sponge bop),

eskiden,

voltran, thunder cat

daha eskiden,

yakari

0|0
    0|0
  • Tabikide izliyorum, Tüm çocukluğum babamın kucağında red-kit izlemekle geçti şimdi her pazar bir bölümünü dvd den izliyoruz.

Loney Tunes, tartışılmasız en iyi çizgi film serileriydi. Bir bugs buny, tazmanya canavarı, donald duck, tom ve jery nin yerini ne tutabilirki,...

izliyordum,

izliyeceğim,

izliyeceğiz...

Her zaman :)

0|0
    0|0
  • Miniscule var çok güzel. Onu izlerim arada. Oscar Çöllerde var o da çok güzel. Birde Red Kit'ten vazgeçemem :)

0|0
    0|0
  • Yaşım 25 yeğenlerimle hala izliyorum...

35e geldiğimde cocugumla izlicemm...

60a dayandıgında inş torunumla izlicem...

Seviyorum

0|1
    0|0
  • samuray jack favorim

0|0
    0|0
  • evet seviyorum bazen yiğenlerimle seyrediyorum küçüklüğümüzün çizgi filmlerini bugs bunny, tom ve jerry gibi yıllarca izlesem sıkılmayacağım çizgi filmler.

0|0
    0|0
  • severim ama yaşım gereği izlemeye utanıyorumm :)))mmm

0|0
    0|0
  • Yeni çizgifilmleri sevmiyorum.Ne olduğu belli olmayan yaratıklarla dolu.Eskiden ne seyrettiğimizi bilirdik.

0|0
    0|0
  • Evet..gördümmü saatlerce takılır kalırım..Özellikle "Tom & Fare" olanına.

0|0
    0|0
  • cedric :8 yaşındaysanız ve seviyorsanız hayat çok güzel.çok güzel bir çizgi film bence

0|0
    0|0
  • yemek yerken, kendimi kardeşimin açmış olduğu çizgi filmlere dalmış halde buluyorum:))

0|0
    0|0
  • Star Wars The Clone Wars izlerim bende.

0|0
    0|0
  • kesinlikle...acayip iyi geliyor...çoğu saçma diziden iyi...

0|0
    0|0
  • Bayılırım :)

0|0
    0|0
  • hergün izleyecek yaşları geçeli oldu baya ama arada iyi geliyo süngerbop :)

0|0
    0|0
  • Ben çizgi film değilde animasyon tarzı izlerim çok hoşuma gider ama çizgi film izlemiyorum artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...