İlk defa starbucks'a gidicem hemde sevgilimle tavsiye verin?

İngilizcem orta düzeyde okuyorum konuşuyorum filan ama ilk defa gidicem nasıl oluyor oradan kahve filan almak?

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tezgahtardan bu konuda yardım isteyebilirsiniz.. Ben bunu açıkça yaptım.. Utanmaya sıkılmaya gerek yok.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Self servis bir kafe gibi düşün, gidince demek isitediğimi daha iyi anlayacaksın ama eğer acı kahve seversen Espressolarından Americanodan şaşma derim ama daha yumuşak bir şeyler severim dersen de White Choclat Mocha öneririm, iyi eğlenceler tedirgin olmanı gerektirecek bir durum yok rahat ol her zaman gittiğin bir yer gibi düşün ama fiyatlar genel kafelerdekinden biraz yüksek bilgin olsun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 1|1
    0|0
    • Kardeşim yanlış anladınız hepiniz :) Sadece ortamı bilmiyorum nasıl diye soruyorum :)

• Yok dedimya yanlış anladınız. İngilizce yüzünden endişe ettiğim sanılmasın diye konuşabiliyorum dedim. Tek problem ortam :D

• Benim hatam o zaman pardon :D

• Komik ya :D

0|1
    2|0
  • elimde yetki olsa bu ülkede yabancı tek marka bırakmam adam gibi dilimizi kullanmak varken sırf özenti diye abuk sabuk kelimelerle milleti diline yabancılaştırmak çok saçma

2|0
    0|0
  • gidin kokareççiye ne lüzumu var

2|1
    0|0
  • pumpkin spice latte gelmiş yeni çok güzel tadı var deneyin. adam siparişi alırken içeceğin kahvenin (ya da ne istiyorsan) adını söyle, boyunu sorar tall grande venti boylar var ama küçük orta büyük desen de verirler sonra parayı uzat biti

0|0
    0|0
  • gidiyosun önce sipariş için kasaya ilerliyosun moche var iyidir o çikolatalı de orta boy olsun de ingilizceye gerek yok ondan sonra adını istiyorlar otur bir yere sesleniyolar gidip alıyosun bu kadar basit

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim bir eksiklikmiş gibi de hissetmiyorum daha önce gitmediğin biyere giderken hep böyle mi davranırsın yoksa starbucks diye mi :D

1|0
    0|0
    • hep böyleyimdir ya tedirginim :/

• Orta boy amerikano istiyorum diceksin. Veya ne kahbe istersen.

0|0
    0|0
  • Bankadan kredi çek ile git

1|0
    0|0
  • guatemala antigua al bagımlısı olacaksın ;)

0|0
    0|0
  • Hindistan cevizli latte

0|0
    0|0
  • Herşşeyin küçüğünü al aga, büyük boylar pahalı.

0|0
    0|0
  • Bence urunleri kotu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Garsonların durdugu yerin arkasında içeceklerin isimleri ve fiyatları var oraya gidip sipariş vericeksin oradan

0|0
    0|0
  • İngilizce ne alaka yaf 😕 Gidin bir yerde türk kahvesi için ne gerek var bir de o kadar para vereceksin 😑

1|0
    0|0
  • Frappuccino Chocolate Cream mhmmmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • Kolay isimli birşeyler bul 😂 ya da sevgilin ne isterse bende ondan istiyorum de 😀biliyorum o durumu kötü 😁

0|0
    0|0
  • Masaya otur sen bağır ordan Tahsin çağırın bana diye😂😂😂

0|0
    0|0
  • Oncelikte Starbucks ta kahve isimleri İngilizce değil tatlım ingilizcen ise yaramaz, ayrıca sevgilin den çekinmene gerek yok onun da söyleyebileceğini sanmıyorum dalgaya vurarak gulerek kahve isteyebilirsin daha sonra boyutu soracaktır.

1|0
    0|0
  • Kahve içme sende :) sıcak çikolata alayım ben de ismi farkli degildir heralde

0|0
    0|0
  • Ingilizce mi 😅

0|0
    0|0
  • Fil dışkısı olan kahveden içme

0|0
    0|0
  • Sevgiline ilk defa gittigini soyle bunda utanilicak birsey yok. Oda sana onerir.

0|0
    0|0
  • aman gitsen ne gitmesen ne ya saçma sapan seylere para vermeyin özentilik

0|0
    0|0
  • Orda içtiğim karamelli bir soğuk kahve vardı berbattı en güzeli mocha tavsiye ederim👍

0|0
    0|0
Yükleniyor...