Bir muazzam final daha oldu. Peki, siz Hannibal'ın finalini beğendiniz mi?

Kabul ediyorum, dizi sona ereli çok oldu. Ancak, bir süredir yoktum ve geri dönmüşken merak ettiğim bu soruyu da sorayım dedim.

Bir muazzam final daha oldu. Peki, siz Hannibal'ın finalini beğendiniz mi?
Malumunuz üzere favori dizilerim arasında üst sıralarda yer alan Hannibal dizisi #SaveHannibal dememize rağmen kanal yönetimlerinin reyting anlayışı yüzünden finale zorlandı. Doğrusu, böyle sanatsal ve anatomik derinlik içeren bir dizinin kısa zamanda aramızdan ayrılışı hoş değildi.

Başarılı bir uslüp, eşine rastlanmayacak bir çekim tekniği, farklı bir kurgu ve ziyadesiyle iyi oyunculukların arz-ı endam ettiği dizimiz yakın zamanda muazzam bir final sahnesiyle bitti ve gitti.

Final sezonunda Red Dragon konusunu da başarıyla işleyen dizinin final sahnesinde şu an dinlediğiniz parça yer almış ve şahsen cuk diye de yakışmış.
Peki, siz dizinin hayranı veya izleyici grubunda yer alıyorsanız finali nasıl bulduğunuzu söyler misiniz?
Sizce, final etkileyici ve başarılı mıydı? Yoksa yalın ve basit mi?
Hakkı ve hukukuyla saygılı yanıt ve yorumda bulunacaklara şimdiden teşekkür ederim.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Müziğe bayıldım adeta ama dizi kültürüm bir türlü oluşmadığı için izlemedim :)

0|2
    0|0
    • Evet, şarkı ayrı bir lezzette sahip. Ben de final sahnesiyle birlikte bayılmış, defalarca dinlemiş ve ardından telefonuma yüklemiştim. Hala arada dinlerim. Siz bu diziyi izleyin, izlemezseniz çok şey kaybetmiş olacaksınız.

• Teşekkürler 😌

• Rica ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• daha izlemedim acıkcası bitmesinede üzüldüm bence reytingleri düşük iddaları yalndı kötü oldu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Son sezonunda haniball bir yerlere kaçtı ya, birkaç bölüm izleyip bıraktım bitiremedim. Çok karmaşık çok lüzumsuz geldi bana o kadar karmaşıklık. Herkes psikolojik savaş veriyordu resmen.

Sonunda ne oldu söylesene :)

0|1
    0|0
    • Sonunda ne mi oldu? Yahu bunu söylersem izlemeyenlere ayıp etmiş olurum. Tek diyeceğim şşey şu şarkının son sahneyle mükemmel bir uyum sergilediği.:)

• Ben beğendim gayet beklediğim gibi oldu :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Diziyi izlemedim duydum ama sence bu diziyi neden izlemeliyim? başlamayı düşüyorum birine ama seçemedim.

0|1
    0|0
    • Öncelikle bu dizi şu an piyasadaki ergen dizilerinden farklı ve ağır bir özgün yapımdır.
      Diğer bir nedeni ise hiçbir diziye benzemeyen sofistike yapısıyla felsefi ve psikolojik diyaloglar, sağlam bir kurgu ve senaryo ile birleşip farklı bir tat bırakmaktadır.
      Gerilim hiç bu kadar derin ve sanatsal olmamıştı. İşte bu sebeplerden ötürü diziyi izlemelisiniz.

• Çok akademik oldu :) ama başlıcam teşekkürler..

• Rica ederim.

Yükleniyor...