Hangi enstrümanlar ile meşgulsünüz arkadaşlar ben 7 yıldır bağlama çalmaktayım ya siz?

şimdi de keman çalmayı planlıyorum bu ara aşırı bir şekilde taktım resmen sizlerin hangi enstrümanları var

0|1
78|49

En İyi Kız Görüşü

• O zaman siz bize tek başına bir iki sene sonra Rodrigonun Gitar Konçertosunu tek başınıza çalarsınız. :)

0|2
    0|0
    • inşallah şimdi çıkıyorum daireden arkadaş ile keman alacaz inan süper ya keman ama zor diyor bakacaz artık yoldaş

• iyi sevindim ya görüşürüz tekrar

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 77

Erkekler Ne Diyor 48

• 20 Yıldır gitar (klasik),18 yıl (elektro gitar), bunlara ekli bilimum anfi, pedaldan oluşan sistem. 18 yıl bağlama, 10 yıldır piyano :)

1|1
    0|0
  • Kızlar gitar çalan erkeklerden hoşlanır dediler gittim komşunun çocuğunun gitarını çaldım hala sevgilim yok

0|1
    0|0
  • Bağlamayı en güzel kıvırcık ali çalardı be.

0|1
    0|0
  • 16 yıldır gitar.

0|1
    0|0
  • Akordeon ve garmon çalıyorum. Ama çalmak dediysem öyle el altı etmek değil tabii...
    Do'dan girer en son yine do'da bitiririm. Ya da hiç belli olmaz bazen la'dan girer mi'den çıkarım en son da kontrolden çıkarım...
    Çalarım 2 hüzünlü şarkı sonra eskileri yad ederim...
    Hiştttt! Garson... Doldur yavrum bugün müzik ziyafeti var "ufaktan" başlayalım hazırlanmaya...
    Her neyse, manyak mıyım l*n ben? Adam ne sormuş ben ne diyorum damına çıkayım...

Eh, nerede kalmıştık en son çaldığımız enstrümanlar diyorduk. Akordeon ve garmonda bendeniz emrinize amadeyiz efendim... İçelim güzelleşelim ya da boşverelim güzelliği en iyisi içmeye devam müzik zaten ruhumuzda var çalarız elbet bir şeyler... (:

0|0
    0|0
  • Piyano

0|1
    0|0
  • Ben grup yorum korosundayım. sadece şarkı söylüyorum. bağlama kursumuz da var ama katılmadım.

0|1
    0|1
  • 1buçuk 2 sene klarnet çaldım ama bıraktım
    resmen küsmüş enstrüman bana
    tekrar başlıycam bakalım :)

0|0
    0|0
  • Hepsi

0|0
    0|0
  • Keman, on yil

0|1
    0|0
  • 9 yıldır elektro gitar calıyorum. Metal müzik

0|1
    0|0
  • müzik bölümü okuyorum gitar ve piyano çalıyorum

0|1
    0|0
  • Keman teorik bilgi falan da gerektiriyor yalnız.

0|0
    0|0
  • dinlerim

0|0
    0|0
  • Bir şey çalmıyorum.

0|0
    0|0
  • Gitar çalmak istemiştim ama olmadı maalesef

0|0
    0|0
  • 10 yıllık neyzenim. Bendire de hakim sayılırım. Bunun dışında kudüm, kanun ve ud da var ama onlarda iyi değilim, vaktim de kalmıyor zaten.

0|0
    0|0
    • 10 nereden çıktı 12 yıl oluyor ney üflemeye başlayalı :D Ben hâlâ 2 yıl öncesinde kalmışım :)

• Inle sazim telleri
    Gul açar namaeleri
    Orta asyadan beri
    Bizler turku soyleriz
    bAĞLAMA

0|1
    0|0
  • Bağlama çalıyorum fakat nota ile değil tamamen kulak ile çalıyorum arasıra pop şarkıda çalabiliyorum bağlama ile aslında müziğe kulağın varsa her enstrümanla istediğin şarkıyı çalabiliriz bu kulak işi çünkü nota değil 😊

0|0
    0|0
  • 10 yıldır gitar 7 yıldır elektro gitar 5 yıl keman 5-6 yıl kadar önce saza başlamıştım çalabiliyorum ama çok tercih ettigim bir şey degil evin bir kenarında duruyor :D

0|0
    0|0
  • Bağlama çalıyordum bıraktım şu an edm ile ilgileniyorum fl studio kullanıcısıyım

0|0
    0|0
  • Amatör olarak piyano çalıyorum çok eskiden beri.

0|0
    0|0
  • çalamıyorum ama piyano isterdim

0|0
    0|0
  • ben arp çalıyorum

0|0
    0|0
  • 12 yıldır keman çaliorum

0|0
    0|0
  • 12 yildir mizika calamiyorum ama biraz biraz güzel sesler cikarmaya basladim

0|0
    0|0
  • 3 yıl önce fitar merakım vardı. Bir iki tıngırdattırdıkdan sonra bırakmıştım.

0|0
    0|0
  • elektro gitar

0|0
    0|0
  • iyi çekiç sallarım benimde enstrümanım o

0|0
    0|0
  • Gitar bağlama ud cümbüş orta seviyede

piyano bateri (az da olsa)

0|0
    0|0