Bağırarak Şarkı Söyleyemiyorum Tavsiyelerinizi Alabilir Miyim?

Merhaba arkadaşlar. Sesim çok gürdür hatta konuşurken bile bağırdığımı söyler arkadaşlarım. Tiz seslerde sıkıntı yok hatta inanılmaz tiz seslere inebiliyorum whistle tones gibi ve hiç zorlanmıyorum.. soprano bir sese sahibim ama işte mesela şarkıda yüksek notalara bağırarak çıkmam lazım çıkmaya yeltenmiyorum çünkü veletsi bir sesim olduğu için hoşuma gitmiyor. Tiz seslerde çook ama çook rahatım. Ne yapmamı önerirsiniz?

Güncellemeler:
Komşulardan çekiniyorum sanırım. Taşındıklarından beri karaoke yapmıyorum mesela. Şarkı söylicem aman sessiz rahatsız olurlar. Arkadaşımın evinde öyle değil mesela.. Komşu ona kızıcak bana değil :D

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• kulaklık tak son ses bişeyler aç kendi sesini zor duyacak kadar. sonra içinden geldiği gibi bagıra bagıra söyle istediğini.

0|1
    0|0
  • Tam tersi olmasın o? Pesleri gür bir şekilde okursun tizde yükseğe çıkamama sorunu yaşarsın

0|0
    0|0
  • Nick iyiymiş 😁

0|0
    0|0
  • Bende öyleydim bir zamanlar tiz de hiç sorunum yoktu senin gibi. Şimdi nerdeyse sorunsuz metal bile söyleyebilecek düzeydeeyim. Tek sorunum toplum içinde utanmam :D

0|0
    0|0
  • yarın gel bizim tavernada işe başla.

0|0
    0|0
  • Yumurta iç :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...