Erkekler merak ediyorum söyleyin?

hani bazı erkekler vardır her kıza canım cicim der yani konuşma tarzları böyle samimidir ve benimde bu hoşuma gidiyo bi çocukta ama aramızda cok mesafeler vr neyse çok sosyl cok arkadası vr evinde sürkli birileri oluyo ama sevgilisi yk yani bazen bn cok mesaj attıgımda bile sonra konusalm derken falan da hep canım diyo gıcık olsa da böyle konusur mu? sus falan demez mi

Güncellemeler:
açık açık seni rahatsız ediyomuyum desem ? kötü mü iyi mi olur
şuan durduk yere seninle konusmak bana iyi geliyo tarzı bi iltift etsm hc konusmuyoken verdiği cevap tatmin edici olurmu yapıyım mı bunu :)

0|1
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Senin arkadaşın kızlarla fazla haşır neşir olduğu için artık öyle hitap etmeye alışmış. Öyle konuşmanın bir başka avantajı ise kızlar hemen güven duymaya ve o kişiyi çekinmeden yakınlık duymaya başlar farkında olmadan. Sende de olan bu. Dolayısıyla gıcık olsa da öyle konuşur evet. Altında senin düşündüğün gibi bir şeyler aramak yanlış olabilir diye düşünüyorum. Bazı şeyler varsa zaten bu çocuk gelip kendi seni bir kenara çekip duygularını çok açık bir şekilde ifade edecektir gibi geliyor bana. Çünkü kızlardan çekinmediği ve çok rahat olduğu belli.

0|0
    0|2
    • sevgilimden yeni ayrldm yeni unutmaya basladm kendime engel olamıyorm bişiler çekiyo:((

• Kenara cekip etmeyebiliyor, dostu gibi gözüküp kiza yavsayip kanina girebilior. Sirf gzl oldugu icin arasi ii olsn die ark oyunlari oynayabilior. 5 turk erkegimin 2-3u bu oranda şu an..Milyon tane ornegi bulunmakta bu erkek modellerinin..

Erkekler Ne Diyor 13

• Gerçekte frijit kadın diye bir şey yoktur. Fantazi kurma becerisi gelişmemiş kadın vardır. Vücutlarına nasıl dokunulması gerektiğini bilmeyen ve dolayısıyla birlikte oldukları kişiye öğretemeyen kadın vardır. Nasıl orgazma ulaşacaklarını kendilerine öğretemeyen ve karşılarındaki insana bunu anlatamayan kadın vardır.

0|0
    0|0
  • O yaştaki bir erkek onu anlamaz. Onu anlamak için benim yaşlara yakın ve tecrübeli olması gerekiyor.

0|0
    0|0
    • neden hep onu rahatsızmı ediyorm diye soruyormusum rahatsz oldu bunu sormamdan bnde kızma dedm kızmadım ki dedi :s

• Kurcala kurcala sen belki bulursun gömüyü. :D

0|0
    0|0
  • Bu kadar sosyal biriyse inan senin gibi düşünen daha çok kız vardır çevresinde bence şansın az eğer diğer kızlardan farklı birşeyler yapıp dikkattini çekmezsen onun.

0|0
    0|0
    • mesela nasıl çekebilirim? ilginç bişi yapmak istiyorum hemde smdi

• hayır demez. Nerden biliyosun diyosan ben de onlardan biriyim ;)

0|0
    0|0
    • sinir olduklarınladamı canım cicimsin

• kimseye sinirlenmem ki :D

• insan içinden geldiği gibi konuşmalı sevgiliyse canım cicim kreşe sözler

0|0
    0|0
  • demez

cevabın çok uzun ya da kısa!

0|0
    0|0
    • nasıl yani hem hoşlanmıck hemde hala böyle konusurmu

• bnde öyle düşünüyorum ama mesela babam bana kızsa yada istemese bni demez :D yani bn ask olark demiyorum arkadas olarakta düşünün mesela konsmak istemese diye dedm

• canım müsait değilim daha sonra konuşalımmı

• herkezin bi kişiligi var hem uzagım diyorsun hem sevgilisi yok diyorsun :)

0|0
    0|0
  • Gün gelir devran döner benim veya benim gibi birinin sevgilisine canım der ölür.net

0|0
    0|1
  • yapta tabi canım yap at bu mesajı rahatlamak istiyorum senin mesajınla sesinle de

0|0
    0|0
  • ne çeşit insanlar var blader

0|0
    0|0
  • Bence seni sevmiyor birak onu gel bana <3 |•~_~•|

0|0
    0|0
  • Onlar gey tipli erkek sanirim

Diyecegini sanmam

0|0
    0|0