Günümüz gençlerinin gündemle ilgisi..

günümüzde ülkenin gelecegi olan gencler gündemle özellikle siyasetle ne kadar ilgili,ne kadar yakından takip ediyorlar?birde dikkatinizi ceken olaylarla ilgili yorum yaparsanız sevinirim

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen gün kızılay'da yürüyorum, tkp'li gençler imza toplamaya calısıyor, patriotların Türkiyeye yerleştirilmesiyle ilgili. önümden giden 2-3 tane andaval aptal da 'yine komünistler iş başında hahaha' diye gülüşüyorlar.. öküz oglu öküz adam senin ülken için, belki senin çocukların için uğraşıyor. bu ön yargı ile nereye gidecek bu ülke bilmiyorum hadi hayırlısı..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• artık alternatifler çok fazla

zaman öldürecek şey de öyle

kendi adıma ben de çok takmıyorum, ipin ucu kaçmış zaten

gündemin bir parçası olmayacağım için, ilgimi de çekmiyor artık

1|0
    0|0
  • ben ilgilenecek bir taraf görmüyorum kimse kusura bakmasın.

ilgilendik de ne oldu? baş ağrısı ve boşa muhabbetler, kalp kırgınlıkları...

hepsi aynı şeyin laciverti işte.

0|0
    0|0
  • Çoğu siyasetle ilgili değil. Ama siyasetle ilgili olanların da büyük çoğunluğu yanlış bilgilerle dolu. Farkındaysanız siyasetle ilgili olduğunu söyleyen gençlerin kelime dağarcığı "katil ABD","YÖK kapatılsın", "IMF defol" gibi ucuz, basit şablonlardan ibaret. Birkaç kişi ya da kurumun yok olması durumunda mutluluk vaat edenlerin siyasetten çok da anladığı söylenemez, sistem karşıtlığı bu kadar dar bir şey değil

0|0
    0|0
  • her perşembeyi iple çekiyorlar ve kurtlar vadisinden artık ne koparıyorlarsa onun geyiğini yapıyorlar ve dizinin başında da ^^tamamem hayal ürünüdür^^ dediklerine bakmayın ihtiyarları bilmirum ama diğer karekterler yaşayanları anlatıyor. ezber bozan bir dizi bence

0|0
    0|0
  • büyüklerinde ne var ki gençlerinde bir şey olsun.

0|1
    0|0
  • Bilim ve Teknik hakkında araştırmalar yaparım. Eskiden siyaset bilimi ile yakından ilgilenirdim ama, artık siyaset mafya usulü dönüyor. Kim güçlüyse onun kelamı geçiyor.

0|0
    0|0
  • gençler gayet duyarlı ama gençlerin duyarlı olmasını istemeyenler bi o kadar bu kanuda duyarlı...dikkatimi çeken herkes herşyi biliyor ama yinede üç maymun hadi zenginin kaybedecek çok şeyii var orta sınıfın işsizin fakirin neden gıkı çıkmıyor

0|0
    0|0
  • Kamu yönetimi okuduğum icin gündemi takip etmek zorundayim hedeflerim farklı

0|0
    0|0
  • aslinda gençler olarak normalinden farklı bi siyaset yürütmekteyiz

0|0
    0|0
  • Yüzeysel, göstermelik.

0|0
    0|0
  • pek takip ettikleir söylenemez

0|0
    0|0
  • gündem değil ama ideolojileri ile ilgililer

0|0
    0|0
  • siyasetçileri sevmem yakından takip ederim. bu seçimler sonrası game over oluyoruz.

0|0
    0|0
  • siyaset elit insanların meşkalesine döndü bu memlekette.

0|0
    0|0
  • Türkiye ye kurulacak patriot füzeleri mesela.Gene kendilerini korumak için Türkiyeyi kullanıyorlar

0|0
    0|0
  • Siyasetten nefret ediyorum ama kirayı euro ile verince ister istemez bütün dünya gündemini takip ediyorsun. Euro yükseldi mi, düşecek mi falan diye...

1|0
    0|0
  • gençlerin aklı bi karış havada:d

0|0
    0|0
  • İşin okulunu okumuş biri olarak ben bile bıraktım takip etemyi.. bii dönem fazla fazla takip etmekten olsa gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gündemle en çok ilgili olan milletlerdeniz. Sağduyulu bir şekilde düşündüğümüz tartışılır. Ama solundan sağına herkes bir şekilde kendi görüşüne göre gündemle ilgileniyo. Apolitik, nihilist gençleri diyosan onlar yeni bi akım. Çağın hastalığı. Hiçbir şekilde düşünmemek&hissetmemek tarzları. Bana uzak, Parlementer sisteme yakın olsunlar. Biraz da yetiştirilmeyle alakalı sanırım, biz gençliğimizde siyasetten çok çektik onlar çekmesin diye çocuğunu siyasetten bilinçli şekilde uzak tutan aileler var. Nesil değişiyor yani.

0|0
    0|0
  • Hep ilgiliydim ama şu an çift anadal istediğim bölüm dolayısıyla daha bir ilgilenmem gerekiyor.Ülkede doğru dürüst bir ilgisi yada bilgisi olan yok maalesef. Ya ideolojilerde sıkışıp kalmışlar ya da yorumlamadan yoksunlar. Tarihi bilmiyorlar, şurada sorsan tarihi sevmeyen bir sürü kişi çıkar. Sadece çok çok az genç gerçekten ilgili ve geçmiş-bugün-gelecek sentezini yapıp siyasi durumu değerlendirebiliyor. Çok yazık evet ama en azından biz elimizden geleni yapalım diyorum.

0|0
    0|0
  • Ben yeterince ilgileniyom.

0|0
    0|0
  • Evet seviyorum takip etmeyi ve anlıyorum. Bazıları siyaseti sevmiyor sıkılıyorum diyor geçiyor. Ama anlamaları gereken şu ki, Dünyadakı yürütülen siyaset her insanın ama her insanın hayatında çizgi belirler.

0|0
    0|0
  • her daim yakından takip edeerim , ne oluyor bitiyor ülkemde dünyada diye..

0|0
    0|0
  • eskiden çok takip ederdim.baktım bir cacık olduğu yok.dünya gidiyor biz seyrediyoruz.psikolojim bozulmaya başladı,üzerine terör olayları iyice arttı derken sağlığımı yitirmeye başladığımı fark ettim.iki senedir haberlere bakmıyorum doğru dürüst.şu yaşımda kalp hastası oldum yeter bu kadar

0|0
    0|0
  • sıfır .hiçbi bilgim yok haberlerı bıle ızlemıyorm

0|0
    0|0
Yükleniyor...