80'li yıllardan beyninize kazınan o dönemden şarkı, olay, çizgi film neler var?

80 li yıllarda çocuk olan arkadaşlar beyninize kazınan o dönemden şarkı, olay, çizgi film neler var... sizde gözleriniz bugulumu hatılarsınız o donemleri

Güncellemeler:
soru masum bi soru lütfen abuklaştırmayalım
hadi güncelleyelim

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• ihtilali hatırlarım. sıkıyönetimi. bir sabah kaltık marşlar çalınıyor radyoda. annem ekmek almam için bakkala gönderdi. tam fırına yaklaştım askerler durdurdu. ekmeği al gezmeden direk evine dediler. korkarak ekmeği aldığımla eve döndüm. unutmam o günleri

1|0
    0|0
    • sen bayagı önce yasamıssın biz ihtilali göremedik

• 13 yaşındaydım. o nednle hatırlıyorum. sen 80 de henüz doğmamışsın ama 80 li diye sormuşsun. ve 80 lerden senin hatırlaman çok güç sen 7 yaşında iken 90 lara geçti. 7 yaşında birinin de 80 leri hatırlaması çok zor bir ihtimal.

Erkekler Ne Diyor 16

• aynen hatta bizim tv siyah beyazdı yeşil cam vardı önünde onu takar izlerdik hem güözümüzü almazdı hemde daha güzel gelirdi göze ikincisi asıl çocukluk o yıllarda kaldı şimdikiler netin başından ayrılamıyorlar

1|0
    0|0
    • susam sokağı, clementin, ninja kablumbağalar unutulmazzzzz

• ooo.. ben sana saymakla bitiremem ki ama şimdiki çocukların hali beni üzüyor ne doğru düzgün top oynuyabiliyorlar ne toprakla oynayabiliyorlar beton nesli ortaya çıkıyor duygusuz asosyal bi gençlik geliyor. hangisi kardam adam yapmıştır hangisi çamurla oynamıştır hangisi saklambaç oynamıştır. yakar top oynamıştır... saymmakla bitmez

• link

link

link

link

link

link

link

link

Skinoski Sama

Ve tabiki çocukluğumun idolü Cüneyt Arkın:)

0|0
    0|0
  • Ziyaretçiler, Kara şimşek, voltran, şirinler, clementine, Neilsen ve uçan kaz northon...

Naim Süleymanoğlu, Turgut Özal..

Meybuz, Cino, Dido, Çilekli süt, Elvan gazozu.

Komşuluk, bahçede oynadığımız oyunlar, akraba bağları, açık hava sinemaları vs.

1|0
    0|0
    • ziyaretçileri çok korkarak izlerdim yaa.. ci,no ise vazgeçilmezimdi

• tarkan yeni cikmisti ozamanlar kil oldum abi mi ne oyle bir sarki maymunlu falan klibi vardi yalnis hatirlamiyorsam birde oya bora vardi, az olan teknoloji yuzunden daha zevkli sokak oyunlari, kokulu silgiler texas zagor vs cizgi romanlar, odunla isitlan su haliyle sadece pazar gunleri banyo :) hepsinden onemlisi ve en guzeli recep tayyip erdogan diye birsey yoktu :D

0|1
    0|0
  • ye keke duma yeke yeke şarkısı

çizgifilmlerden de yakkari ve kalimero :(

1|0
    0|0
  • Adile Naşit :)) nur içinde yatsın

2|0
    0|0
  • Tek kanallı televizyonda taş devirini beklemek, pazar günü eziyet gibi gelen klasik müzik konserini bile seyretmekti 80'ler. Sonradan klasik müziği sevsemde zorunlu olmanın iticiliği vardı.

0|0
    0|0
  • Geceleri dans eden bir kadın vardı star tv de kırmızı noktalı ismini unuttum şimdi..birde o zamanlar show tv de yine kırmızı noktalı emanuella vardı :)) bütün serisiniizlemiştim :))

0|0
    2|0
  • skinoski ...

1|0
    0|0
  • Aydınlık güneşli bir hava yolumu kaybettim karanlıkta bana söylermisin nasıl giderim SUSAM SOKAĞINA:)) edy ve büdü kurabiye canavarı off off

0|0
    0|0
  • tv 90lı yıllarda çıktı çok iyi hatırlıyorum. trt vardı teleon hbb star çıktı şov çıktı siyah beyazdı tvnumuz anten vardı yükseltici ile çalışıyordu. cep telefonu yoktu. ankersollü telefonlar da sıra bekliyorduk. 84 lüyüm. şimdi ki çocuklar doğduğunda 3d led tv ıphone

0|0
    0|0
  • Yeşilçam filmindeki dans eden zenci..:)

0|0
    0|0
  • Uçan Kaz Norton mu Morton mu ne vardı Pazar günleri. Mehmet Ali E. seslendirirdi.:)

0|0
    0|0
  • biz 90 ları gördük usta bence 90 larda 80 leri aratmaz :)

0|0
    0|0
  • tarkan kış güneşi , olay çernobil , çizgi film kaptan mağara adamı

0|0
    0|0
  • alpay - fabrika kızı şarkısı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben sonuna denk gelmişim

1|0
    0|0