Izlenecek güzel filmler

izlenicek güzel film düşünüyorum birkaç saattir öyle çok film kültürü olan biri değilim ama "ölmeden önce izlenmesi gereken film" dediğiniz bir film varsa bilmek isterim. bir de ben film izleyecek site bulamıyorum altyazılı film bulunduran güzel bir site biliyor musunuz? kaybedenler kulübü tarzı bir film de olabilir türk yapımı

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Klasik olarak

1- Yeşil Yol

2- Esaretin Bedeli

3- Forrest Gump

Ve şunlar :

Ayı Ted (Teddy) : Her şey, hiç arkadaşı olmayan küçük çocuk John'ın bir noel gecesinde ayıcığının canlanmasını dilemesiyle başlıyor. 35 yaşına kadar beraber olduğu Teddy de artık insanlar gibi yaşıyor ve büyüyor. Tabi Teddy John' u, John' un sevgilisi Lori ile paylaşamayacak kadar çok seviyor.

The Buried (Toprak Altında) Konusu kısaca : Amerikalı kamyon şoförü Irakta rehin alınıp tabuta gömülüyor. Sayılı saatler ve kısıtlı oksijen altında cep telefonu, el feneri ve ilaçlarıyla kurtulmaya çalışırken ki çaresizliği. Oldukça iyi bir film ilk başlarda azcık sıkabilir ama tek oyuncu ve tek mekanla yapılmış güzel bi film.

The Mist (Öldüren Sis) Konusu : Kasabaya fırtına sonrası bir sis çöküyor ve canavarlar çıkmaya başlıyor (merak etme çok korkunç değil :D) Market içinde tıkılı kalan insanların mücadelesi ve bomba bir final.

28 Hafta Sonra : Hoşuma giden güzel bir zombi konulu film. Ölümcül Deney kadar gerilim içermiyor hatta neredeyse korkutmuyor ama başarılı. Rage virüsü ortaya çıkıyor ve zombileşme başlıyor. Kasabada kulübenin içinde yaşayan bir aile kapıyı çalan aileyi takip eden zombiler tarafından saldırıya uğruyor. Ve aileden birisi çok önemli bir sırrı saklıyor. Amerika olaya el atıyor ve bir bölgeyi korumaya başlıyor ve olaylar gelişiyor. Müziğine hayran olduğum güzel bir film.

3 Idiots (3 aptal) : Üniversitenin ezberci sistemini bozmak isteyen bir genç Ranço ve diğer 2 arkadaşını anlatan başarılı bir film. Birazcık uzun (:D) ama duygu akışı ve film şahane.

1|0
    0|0
    • Bide izlemedim ama 50 ilk öpücük diye bi film var. Ona da bak istersen.

Son olarak hayranı olduğum Charlie Chaplin filmlerine göz atabilirsin. Özellikle Modern Times in 1936

Erkekler Ne Diyor 13

• 3 idiots kesinlikle izlenmesi gereken bi film. link

1|2
    0|0
  • link bu siteye bi göz at istersen

1|0
    0|0
  • Her çocuk özeldir. filmi çok anlamlı süper bir film gerçekten güzel bir şey anlatıyor.İzlenemni şiddetle tasiye ediyorum.,İzledim ve hayata çocuklara bakış açım değişti.Yani her insanın özel olduğunu gördüm.Çok ve çok çok çok anlam yüklü bir film süper ötesi bir şey.Gerçekten bi dürttü beni böyle yani,Resmen dürtüldüm o film sayesinde.Çok güzel şeyler anladım.mÜKEMMEL YA ANLATILMAZ İZLENİR .Süperdi.Hala o duyguları yoğun yaşıyorum

1|0
    0|0
  • farinelli izle

site olarak da reklam vermek gibi olmasın ama link başarılı bir site

1|0
    0|0
  • Fight Club izle o zaman.

1|0
    0|0
  • my sasy girl

1|0
    0|0
  • Fight club

1|0
    0|0
  • cahil periler - paristen sevgilerle

1|0
    0|0
  • Prometheus

Drive

1|0
    0|0
  • Hababam Sınıfının ilk 6 filmi.

1|0
    0|0
  • Bu cevabı en az 5 yere yazmış olmakla beraber, Anne Hathaway ve Maggie Murdock'un başrol oynadığı Love & Other Drugs filmi izlemeni şiddetle tavsiye ederim. Birkaç açık sahne olabilir. Yalnız izlemekte fayda var.

0|0
    0|0
  • google a yaz en güzel filmler diyekarlına onlarca türde binlerce film cıkar

0|0
    0|0
  • aamir khan filmlerine bakabilirsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kimliksiz,Carlos The Jackal

0|0
    0|0