Araplarla bir röportaj yapacak olsanız?

Araplarla ilgili, yahut bir arapla kısa bir röportaj yapacak olsanız ne sorarsınz?

Güncellemeler:
Bir arapla roportaj yapmam gerekiyor. Ama soru bulamadım. Yardımcı olsanız :(
Arap kökünden, ama istanbulda yasayan normal birisi.

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ortadoğu Projesi hakkında düşünceleriniz neler?

Türkiye Cumhuriyeti'nin Ortadoğu ile ilgili izlediği politika hakkında düşünceleriniz neler?

Türk halkı hakkında düşünceleriniz neler?

Beşşar Esad hakkında düşünceleriniz neler?

Muammer Kaddafi hakkında düşünceleriniz neler?

Usame Bin Ladin hakkında düşünceleriniz neler?

İkiz Kuleler olayı sizce neydi?

Terör örgütleri ve Türkiye Cumhuriyeti'nin yaklaşımı konusunda düşünceleriniz neler?

Müslüman Kardeşler hakkında düşünceleriniz neler?

Önümüzde ki yıllarda harita değişmeli mi, nasıl?

Boğazım kurudu, bir ayran alabilir miyim? :D

Eee daha daha nasılsınız? :D

Reklam, dizi, haber bültenlerinde cinsel ögelerin ön plana alınması ile ilgili düşünceleriniz neler?

Politika sizce ne kadar samimi bir olgudur?

Savaşta ölen yakınınız var mı?

Beslenme ihtiyacınızı karşılamakta güçlük çekiyor musunuz? Evet, ise sebebi nedir? Hayır, ise kime minnettarsınız?

Küresel yapı hakkında ne düşünüyorsunuz? Küresel yayınlar, yarışmalar, besinler, filmler. İzlettirdikleri şeylerin amacı nedir sizce?

Filistin'de olanlara, Afganistan'da olanlara, Irak'ta, Suriye'de, İran'da olanlara bakış açınız nasıl? Gerçek sorumlusu kim?

Gibi uzar gider ya la...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• kabe gibi kutsal bır yerın dıbıne kabe manzaralı oteller yapılarak kabeyı alet edıp faiş fıyata müsterilerine verılmesıne bır taraftanda kabe duvarının dıbınde yatan fakır ınsanlara müslümanlık dınını aynı cadde uzerınde bu kadar ınsanların acımasız olmasını sağlayarak hangi insanlıkla hangi şeref hangi haysiyetle en ıyı dın dıye savunabılırız sızce ? derdım size de sorayım bu mu müslümanlık bırı gecelıgı 18 bın lıraya kabe manzaralı odada yatacak kabe bu tıcarete alet edılecek bınlerce ınsan da kaldırımda yatacak sizler benım allahıma ınanmıyorsunuz sizler müsluman degılsınız siz din tüccarısınız demek ıstıyorum

2|0
    1|0
    • Seninle aynı şeyleri konuşuyoruz ama sen muhalifmiş gibi algılıyorsun ben onların yaptığı dine uygundur diye bir şey söylemedim ki..

• bılıyorum farkındayım bunun ama bu konuda cok öfkelıyım uzerıne alınma dostum

• Araplar ama hangi ülkenin Arapları onlarında kendi içlerinde ciddi farklılıkları var. İran başlı başına farklıdır Arap aleminde sevilmez Suudlular özellikle nefret ederler, Suudlulara ulaşma şansınız yok, Suriye'nin durumu belli Ülkede yaşayan insanların bir çoğu ermeni, Yemen dersen kendi kabuğunda, Sudan kendini yeni tanıtıyor Dünya'ya, kime soralım sen söyle =)).

0|0
    1|0
  • Sinema Tv mi okuyorsun yoksa.

işin zor. kafandan bulman lazım

0|0
    0|0
  • nerenin arabısın diye başla

2|0
    0|0
  • Medya çalışanısın sanırım, Allah kolaylık versin, eğer ciddi bir iş olmasaydı şunu sorardım, gerçi asla senin işinden dolayı sorabileceğin bişi değil

"SINIRLARINIZI NEDEN KENDİNİZ ÇİZMEDENİZ DE İNGLİZLER ÇİZDİ" derdim

0|0
    0|0
  • Burnumu tıkayarak röportaja başlardım ! Ve temizlik imandan gelir kalıbını onlara neden işlemiyorsunuz diye sorardım :P

2|0
    0|0
    • vaay ahmak. araplar senden temizdir ulan. adama bak yaw. arapları 3 şeyden dolayı sevin diyor efendimiz. 1.si KURAN arapçadır. 2.si ben arabım. 3. sü cennet ehlinin konustugu dil arapçadır. şimdi biraz düşün şu konustugunun ne kadar ölçülü oldugunu

• Evet ben de araplar arasinda bulundum. Temizliklerine dikkat etmiyorlar

• Hayır o değil de , hem kendine Kur'an-ı Kerim'i rehber bellemiş, hem de geliyor burada kendisi terbiyesizlik yapıyor farkında değil arkadaş :) Neyse ...

• keyfe halikun?

0|0
    0|0
  • Devenin boynu neden eğri? :))

0|0
    0|0
  • arap kim siyasetçimi iş adamımı sanatçımı artismi ne yani kim bu arap yoksa sıradan yoldan geçen bir arapmı nasıl soru bu ya ?

0|0
    0|0
  • Neden lokanta ve cafelerde bağıra bağıra konuşuyorsunuz derdim.

0|0
    0|0
  • 'Bir süre misafiriniz olarak kalabilir miyim?' sorusunu sorardım.

0|0
    0|0
  • petrol bitiince ne b.k yiyeceksiniz

2|0
    1|0
  • son güncellemenizden arapların normal olmadığı sonucu çıkıyor.

0|0
    0|0
  • nedne özellikle arap gazetecimisin sen

0|0
    1|0
  • bu soruda güdülen amaç nedir çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Derdiniz ne la sizin

0|0
    1|0
  • bence cinsel içerikli bir soru arapların çok farklı özellikleri var:))))

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Pis diyolar sizin için doğru mu derim

0|0
    1|0
  • Reha Muhtar tonlamasında soru: "zamanında İngilizlerle işbirliği içinde bize yamuk yapmıştınız. acı hissediyor musunuz?"

2|0
    0|0
  • nancy ajram'ı getirsinler ancak onunla yaparım. o ne civelek hatun öyle...

0|0
    0|0
  • Türk kızlarına neden ilginiz var ?

0|0
    2|1
  • ben din hakkında sorardım, islamın arabistanda ve Türkiyede yaşanış farklılıkları hakkında, yiyecek kültürlerini sorabilirsin, oralarda dizi film çekimi var mı, bihter behlül hakkaten popüler mi , oralarda kot pantolon giyen var mı vs vs

0|0
    0|0
  • Dinden çıkanları niçin öldürüyorsunuz sonuçta onlara dinlerini seçme hakkı tanınmıyor?

0|0
    0|0
  • şu vehhabi zihniyetinden ne ara kurtulacaksınız ? derdim

2|2
    0|1
Yükleniyor...