Günlerdir şu soruma cevap bulamıyorum?

Ne zaman değişdik biz nedir bizim kültürümüzü değişdiren etkenler kimlerin oyunudur. Şu KS nin çoğunluğu Bacakarası sevdasıdır gidiyo sadece burada değil çoğu blogda forumda bunlara dek geliyoruz. Ben de elimden geldiğince bunlarla ilgili yazı yazıyorum her blogda sizlere soruyorum nedir bizi değişdiren bacakaralı bir konu olmadıgından cevap diğer sorulara göre az olacakdır tabi buda nedemek istediğimi açıklıyo milletimizin vahim durumunu ortaya çıkarıyor.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Türk kanallarindaki saçma sapan diziler en başlıca etmen

0|1
    0|0
    • Cvpın bukadar erken geleceğini sanmazdım kardeşim. senin şu yazımı doğrulayacağına eminim.

• Dikkate almanızı isterim

• Eskiden dizilerde filmlerde aile olmayı öğretirlerdi şimdi ise kim kimle yatmış nasıl boynuzlamis karışık aşklar vsvsvs gidiyor ne sinemamiz adam gibi sinema ne de Tv dizilerimiz artık ... Sende haklısın en azından sende farkındasın

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• saçma sapan filmler ve diziler kendini bilen aklı selim insanlar zaten etkilenmiyor ama zaten bunları izleyen kesimde ergen diye nitelendirdiğimiz yeni yetme gençlik
    oradaki olaylara özenip kendi kültürlerini unutan kendi anne babasını beğenmeyen insanlar olup çıkıyorlar. yol ortasında öpüşüp koklaşmayı, en yakın arkadaşının sevdiğiyle (bu sözde yanlış oldu sanırım sevgilisiyle) yakınlaşmayı uluorta cinsellik konuşmayı meşrulaştıran bu yozlaşmayı hayatımıza sokan televizyon denilen beladan başkası değil. saçma sapan moda yarışmaları evlilik programları, eşlerin birbirini yerin dibine soktuğu saçma salak yarışmalar sayamayacağım saçmalkları konu alan diziler hangisi sayayım nerden başlayım arkadaşım.

0|0
    0|0
  • ''21. yy cahilleri okuma yazma bilmeyenler değil,
    yanlış öğrendiklerini unutamayan, yeniden öğrenmeye, değişime ve dönüşüme açık olmayanlar olacaktır.''

Ne zaman aslımızı unuttuk geleneklerimizi terk edip bencillik-özenti ve takıntı hastalığına kapıldık işte o noktadan sonrası kopma anı oldu. Şu an insanlık adına her şey yavaş yavaş tükeniyor ve tükenmeye devam edecek.

0|0
    0|0
  • Yozlaştık iyice

0|0
    0|0
  • Televizyon nesliyiz biz. Normalleştirilen anormallikleri izleyerek büyüdük.

0|0
    0|0
  • bence eskiden de böyleydi ama özgürce söylecekleri ortam yoktu şimdi gizli mizli hallediyorlar konu listesinde engelledim kafam rahat artık yoksa hiç çekilmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...