Türkiyenin hangi sehirlerini gezdiniz ?

Evet arkadaslar kimi zaman tatil icin kimi zaman okulicin kimi zaman is icin sehir dısına cıkmiszdır siz nereleri gezdiniz Türkiyede ?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Ordu, Giresun , Trabzon , Samsun , Ankara , İstanbul , Adıyaman , Bingöl , Malatya , Konya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• trabzon,amasya,samsun,sinop,kayseri,nevşehir,ankara,istanbul,antalya,corum,tokat,yozgat,ordu,:) dewamıda gelecek:)

0|0
    0|0
  • Antalya, Isparta, Burdur, Denizli, Konya, Aksaray, Yozgat, Ankara, Mersin, Adana, Osmaniye, Kilis, Gaziantep, Malatya, Şanlıurfa, Mardin, Şırnak, Erzurum ve Kars.

0|0
    0|0
  • Ege + marmara bölgesindeki tüm iller edirne trabzob ordu giresun erzurum ankara konya kayseri antalya hatay ve urfa :)

Baba mesleği ve voleybolcu olmam sebebiyle bayağı gezdim şükür :)

0|0
    0|0
  • Ben Almanyada yasiyorum ama geldigim zaman Adanada geliyorum. Adanadan haric gezdigim yerler: Mersin, Konya, Edirne, Izmir, Balikesir :)

0|0
    0|0
  • Türkiyeye bir kere geldim. Gezmek için arabayla geldik.İstanbul,Bursa,Eskişehir,Trabzon,Samsun Karadeniz bölgeleri ve s.

0|0
    0|0
  • izmir afyon amasya samsun tokat istanbul bu kadarını hatırlıyorum. :)

0|0
    0|0
  • Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Kocaeli, Erzurum, Eskişehir

0|0
    0|0
  • İstanbul,Van,Ağrı,Adapazarı,Tekirdağ,Trabzon,Edirne,Aşkale vs

0|0
    0|0
  • izmir antalya trabzon erzurum istanbul ankara samsun eskişehir aydın adana çanakkale bolu sakarya :D

0|0
    0|0
  • istanbul, Tekirdağ, Şanlı urfa, Adıyaman.

0|0
    0|0
  • kars.ankara,izmir

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• edirne

çanakkale

düzce

balıkesir

izmir

manisa

kütahya

afyon

niğde

burdur

antalya

denizli

konya

mersin

çorum

amasya

tokat

samsun

ordu

erzincan

ağrı

muş

bitlis

van

hakkari

bingöl

diyarbakır

şanlıurfa

aslen erzurum doğma büyüme ankara şuan osmaniye :D inşallah haftaya ankaraya evime döneceğim

0|0
    0|0
  • Niğde nevşehir yozgat samsun sinop çanakkale bursa edirne ankara istanbul antalya adapazarı amasya

0|0
    0|0
  • ankara, eskişehir, izmir, güneydeki neredeyse tüm tatil yerleri, mersin, zonguldak, bursa, manisa falan

0|0
    0|0
  • ankara antalya maraş adana antep edirne yalova bursa bu kadarcık :/ ha bide istanbul <3

0|0
    0|0
  • Memleket Bursa ama Baba Asker olunca ben Malatyada çıkmışım ortaya daha sonrada sırasıyla Kıbrıs,Ankara,Ağrı,Muğla Bodrum

0|0
    0|0
  • Bursa,Balıkesir,İstanbul,Amasya,Samsun,Çorum,Ankara,Mersin,Antalya,Rize,Artvin,Adana,Kırşehir,Nevşehir hatırladıklarım bunlar

0|0
    0|0
  • 16 ilini gezdimm herbölgeden

0|0
    0|0
  • Ege , akdeniz , doğu karadeniz ,iç anadolu ,marmara

bütün illerine gittim

0|0
    0|0
  • eskişehirin doğusunda heryeri gördüm batıya uğramadım

0|0
    0|0