Rap müzik ve hoşlandığım kız

bu soruyu nasıl sorsam bilmiyorum ama sormalıyım sizinde fikirlerinizi almalıyım.. ben 4 yıldır rap müzik içindeyim söz yazıyorum ve aşırı derecede dinliyorum.. Ama şu anda hoşlandığım kız rap müzikten nefret ediyo onların giyim tarzlarını hareketlerini falan hiç sevmiyor(muş) arkadaşları söyledi .. ilk konuşmamızda da ben onun rapten nefret ettiğini bilmediğim için sevdiğim müzik tarzını sorduğunda ona rap dinlediğimi ve amatör olarak rap yaptığımı söyledim...Şimdide onla benim ortak arkadaşım olan kızlar rapi falan bırak diyolar bence hoşlandığım kız istiyo bunu .. neyse sonuç olarak gelecekte büyük hayaller kurduğum rapi mi bırakayım hoşlandığım kızın peşini mi bırakayım..?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Rapten bende hoslanmam ya :) ama kizinda seni oldugun gibi kabullenmesi gerekiyor seni boyle begendiyse boylede kabul etmeli bence senin zevklerini ve dusuncelerini degistirmeye kalkmamali.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende rap sevmem hoslanmam: ) ama o kızın senden boyle bırsey ıstemeye hakkı yok eger sen kendın bırakmak ıstersen bırakırsın o tarzı. kımse ıcın kendını degıstırmeye calısma..

0|0
    0|0
  • bence bir kızın senden bunu istemeye hakkı yok sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz seni sen olduğun için kabul etmesi lazım

0|0
    0|0
  • rapten ben de hic hoslanmam ama kizin senden böyle birsey istemeye hakki yok. kimse icin hayallerinden vazgecme.

0|0
    0|0
  • bir rap müzik manyağı olarak, sanatını bir kıza değişme derim :D

0|0
    0|0
  • kızı bırak

0|0
    0|0
  • seçimi sen yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İdeallerin için hiçbirşeyden taviz verme.Rap müziği pek sevmem giyim tarzları bana göre değil aslında yoksa güzel , kaliteli müzik yapanlar var gerçekten.Ama sakın kimse için ideallerinden vazgeçme bu kız ile evlenmeyeceksen yoluna devam et.Boşver kızı hoşlandığım kız diyorsun sevdiğim , aşık olduğum demiyorsun.

0|0
    0|0
  • rap i ben severim şahsen... sagopa hayranıyım (Orhan Gencebay kadar değil tabi)...

senin soruna geleceğim... ilişkide güzellik yakışıklılıktan önce gelen kişilik ve mantığın uyuşmasıdır... ya uydurabiliyorsan uyduracaksın... ya da uyduramıyorsan yoluna bakacaksın...

0|0
    0|0
  • Rapden zerre hazetmesem de madem senin olayın bu hoşlandığın kız da seni böyle beğensin. Değişme kimse için.

0|0
    0|0
  • Eğer kızı gerçekten seviyorsan bırakırsın dostum

0|0
    0|0
  • Rap müzik yapmışsın ama felsefesini kapamamışsın gibi geldi bana.

0|0
    0|0
  • arebeskrap yapıyosan kızı rahat bırak kendınde camdan aşağı atla.

0|0
    0|0
    • arabesk rapten nefret ederim :) daha cok protest ve battle tarzda yaziyorum

• Rap'i bende sevmem ama kız için tarzını silme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...