Kızlar ve erkekler en sevdiğiniz efsane yabancı diziniz hangisi?

Şu zamana dek seyredip bir numara dediğiniz dizi ve diziler hangisi, tabii yabancı diziler yerli değil?

Güncellemeler:
Prison break diyenler diğer meşhur dizileri de seyretmedi herhalde?

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• House md gibi bir diziyi ne izledim ne duydum. İnsnaı alıp başka başka yerlere götüren düşüncelere resmen boğan psikolojiyi özellikle sorgulamamı sağlayan izlediğim en iyi dizi. Hugh laurie nin oyunculuğuna ise diziye gerçekten oturmuş. Dizi sayesinde hugh laurie yi tanıdım. Blues dinlemeye başladım. Hayatımı değiştirdi diyebilirim

1|0
    0|0
    • Waoov ilk fırsatta onu seyredeceğim zaten şimdi iyice merak ettim, kimse Sherlock demiyor :/

• İlk sezon sıkabilir ama 2. sezonda hisedeceksin onu. Dram dizisi olmasına rağmen bazen gülmekten öldürebilir. House müthiş entrikalarla dolu ya. Kesinlikle izle. Sherlock nasıl bişey bilmiyorum. Komedi dışına ben pek çıkmam. House da izlediğim ilk dizi. O zaman internetim yoktu arkadaşta bu varmış bunu verdi öylece başladım. İndirmek istersen link verebilirim özelden

• Yok vcd aldım sağol

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Valla sevdiklerim var ama 1 numaram House M. D

Onun dışında Prison Break, Breaking Bad, Hustle, Game of Thrones, Lost

1|1
    0|0
  • Prison break tabiki ;)

1|0
    0|0
  • prison break..

1|0
    0|0
  • How i met your mother

1|0
    0|0
  • Fringe varken onlar da neymiş :)

Fringe'den sonra pek bişey beğenmez oldum ya hepsi sıradan :/

1|0
    0|0
    • Yüreğim kaldırmıyor

• Merakım kalmasın

• hmm peki :)
      düzeltmeni de şimdi gördüm, aynen he prison brik nedir ya ehe :p

• walking dead :)

1|0
    0|0
  • Breaking Bad

0|0
    0|0
  • Ya kimse merlin izlemedimi ben onu izleyebilmek için askerliğimi yakıyodum çarşıdan 2 saat geç döndüm

0|0
    0|0
  • the vampire diaries sadsadasd

0|0
    0|0
    • Onu seyretmedim nasıl?

• doğa üstü güçler falan var vampirler falan filan elena adında bir kız var 2 kardeş var damon la stefan durmadan karar değişip birinden birine veriyor :D

• Prison Break

0|0
    0|0
  • Hereos

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...