İçinizi burkacak bir kitap Kürk Mantolu Madonna?

Bugün Sabahattin Ali'nin Kürk Mantolu Madonna sını bitirdim ve bu kitabı bu zamana kadar okumamamın pişmanlığı içindeyim. Bir aşk ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Sonlara doğru iyice beni benden aldı ve gözlerim doldu açıkçası. Okumayanlar mutlaka okusun.
İçinizi burkacak bir kitap Kürk Mantolu Madonna ?

bunlar da beni etkileyen yerleri

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• beğendiğim yerleri çoktu ama sonunu farklı beklerdim anlatım çok iyiydi beni benden alan cümleleri de oldu ama sonlara doğru Türk dizisine döndü

0|0
    0|0
    • kızıyla denk geldiği sahne bana da biraz öyle geldi ama o ölüm haberini alması falan etkiledi beni :)

• yok ya etkilenmedim bunlar ayrılınca tamam dedm dizi geliyor

• Ben o kadar düşünceye girmedim kitap kısa sanırım ondan.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• okumadım bu kadar etkıleyiciyse okuyabilirim

0|0
    0|0
    • Ben çok etkilendim Senden Önce Ben i okuduktan sonra hiç bir kitap beni bu kadar üzemez demiştim ama yanılmışım. Gerçekten güzel bir kitap :)

• @üniliyimphen ya ne anladın söylermısın? sadece demek istedigim şu kitap hakkında soru paylasan bir erkek ve etkılendigi bir kitap ve genelde erkekler aşk kitapları falan okumazlar bende dedimki bir erkek etkılendıyse demekkı güzel olabilicek bir kitap dedim hepsi bu

• Yapma mavilere yorum kac kere soledm?

• Harika

0|0
    0|0
  • Bende okudum fakat o kadar etkılenmedım.. gozumde daha çok buyutmuşum dedim..

0|0
    0|0
    • Evet çok daha iyi birşey bekliyordum okumaya başlarken ama yine de etkilendim.. :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Okudum bu kitabı güzel kitap ama bana çok hitap etmiyo

0|0
    0|0
    • Ben de daha çok dan brown tarzı kitapları severim ama arada bir okurum böyle kitapları.

Yükleniyor...