Film izlerken yorumlardan etkinir misiniz?

ne derlerse desinler izlicem mi dersiniz? yoksa bunca insan diyosa vardır sebebi mi dersiniz?

onlara kalsa herşey vakit kaybı. sanki insanlığa büyük bir buluş yapıyorlardı da film alıkoydu.
boş boş oturuyorsun işte emek verilmiş. en kötü filmin bile bir artısı vardır ve izlenmeye değerdir

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• ben yorumları pek okumam. filmin özetini okurum ilgimi çekerse izlerim. zevk meselesi biraz çünkü. genelde zevklerine uymadıkları için vakit kaybı olarak görüyolar. pek çok kez izlemeyin dedikleri filmlerden zevk aldığım oldu. bazende keşke izlemeseydim dedim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• cogunla yorum, ama insanlarımız çahil oldugunda her flimi anlamadan yorum yapıyor o yüzden tıklayıp açıp izlediğimde olur.

1|0
    0|0
    • evet agora filmini hristiyan propangandasıyla bağdaştıran bile olmuş. pes dedm içimden. yorumu okusam izlemeden geçebilirdim.

• Çoğu kişi kendi kafasına göre flimi yorumluyor, flimin konusuna göre yorumlasalar bu sorunlar kalmıcak

• bir encok artı alanı birde en cok eksi alanı okurum

1|0
    0|0
  • çok beğenilen bilim kurgu filmlerini "izlememek" gibi bir takıntım var.

1|0
    0|0
  • Filmin konusunu okurum ve yorumları da dikkate alarak izlerim

0|0
    0|0
  • Sadece yorumlara bakarım. Sonuçta şahsım olarak boş boş oturan bir adam değilim. Bu sebeple bir filmlik zamanımı en iyi şekilde değerlendiririm..

0|0
    0|0
  • Kadro daha önemli benim için ☺

0|0
    0|0
  • Puanına göre filmi izlemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • ya kült olmuş filmler var , çölde çay, ingiliz hasta , asi gençlk gibi. bunları izlersem seveceğimi biliyorum. genelde öyledir çünkü. popülerliğinden önce geliyor çarpıcı bir tarafının olması. ama eğer film seni istemezse izleyemiyorsun. kitap okumak gibi. zamanı var bence.

• etkilenmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Etkilenmem herkesin film zevki aynı değildir

1|0
    0|0
  • sırpski filmin yorumlarında izlrseniz psikolojiniz çöker hayatınız kararır feci iğrenç falan yazıyordu istisnasız herkes öyle yazmıştı ama osikolojime bir şey olmadı sadece anlık olarak aa vah vahh ohaa falan dedim. Sanırım ruh hastasıyım

0|0
    0|0
  • Ay evet sorma ya.

0|0
    0|0
  • Etkilenirim

0|0
    0|0
  • Bazen dikkate alıp fragmana bir bakarım

0|0
    0|0
  • Yorum ve imdb puanına göre izlerim :)