Dabbe 6 'yi izlediniz mi?

Dabbe 6 'yi izlediniz mi?

Dün Dabbe 6 yi izlemeye gittik. Geçen bölümler de etkilendiği için alkol alıp öyle girdik, izledik. Arkadaş ani öcü çıkışları dışında hiçbir şey etkilemedi beni. Siz izlediniz mi? güzel miydi? Türk korku filmlerindeki eksiklik nedir?

• Çok korkunç idi
    18% (4)26% (5)22% (9)Oy Ver
  • Hiç etkilenmedim
    82% (18)74% (14)78% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Etkilenmedim. Gerçi ben hiçbirinden etkilenmem :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İzlemedim ben😪

0|1
    0|0
  • izlemedim..

0|0
    0|0
  • Inşallah izlemeye gidecegim 😂😂

0|1
    0|0
  • Daha izlemedim ama çok korkunç demişlerdi /;

0|0
    0|0
  • izlemedim fragmanı yeterli oldu

0|0
    0|0
    • O kadar mı korkunç geldi sana

• yani hiç filmlerinden birine +18 yaş sınırı koyduğunu duymamıştım bunu duymak tetikledi yani yaşım ne kadar büyük olursa olsun bunu belirtmesi bir filmin falan tetikler beni çekinirim

• İzlemedim de izleyeceğim vakit bulursam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Filmi izlemedim, ama söyleyeyim bu filmlerden korkan kişinin hakkaten hiç korku filmi izlememiş olması lazım. Ki korku filmleri bana genelde alabildiğine klişe gelir artık ölmüş bir sektör.

Hele bizim türk korku filmlerl. Arkadaş hepsinde mi cinler, şeytan, exorcism olur? Hep mi aynı terane. Bak bu filmin de fragmanını izledim şimdi, yapılmış olan diğer 5 dabbe filminden bir ayrımı var mı?

Belli başlı korku filmi klişeleri hep olur, ama bizden çıkan bütün filmlerde sıfır kurgu, sürekli karanlık bir ortamda siyah saçlı bir kıza şeytan kaçması, bilmem fi tarihinde olay başına gelmiş birinin hatıraları, bir tane adamın dini saçmalamalarıyla olayı çözüme ulaştırması üzerine.

Ayrıca fragmandan anladığım kadarıyla bolca kan efekti, sonuna kadar açılmış çığlık, karanlık ortamda açılan kapılar ve loş ortamdan hızlıca geçen cinler gibi 100 milyonuncu kere tekrar eden efektler var.

0|1
    0|0
    • Ve bunların sonu yok hocam gitti paralar...
      Ama gene de helali hoş olsun Türk sinemasına katkı olsun bağış gibi 😊

• Öyle şey mi olur? Recep İvedik'den milyonlar kazanıldı ikincisi daha mı kaliteliydi?

Sinema asıl izleyenler gerçekten sinema adına bir şeyler bekleyince gelişir.

Ezel Akay Hacıvat Karagöz Neden Öldürüldü isimli şaheser filmi çekip battı mesela, çünkü zevksiz türk izleyicisi filme gitmedi. Halbu ki film türk sinemasının en iyi yapımlarından.

Aynı şekilde Engin Günaydın'ın filmi Vavien, son on yılın en iyi türk filmlerindendir kaçta kaçı izledi Türk Milletinin?

Fetih 1453 isimli rezalet film her yerde kapalı gişe oynadı oysa ki, yani gidecek insan çok.

• izlemedim etkilenmem

0|1
    0|0
  • Bu tarz filmleri izlemiyorum

0|1
    0|0
  • izlemedim

0|1
    0|0
  • Türk korku filmi izlemeyi sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Görmedim gitmedim

0|0
    0|1
  • fena değildi ben sevdim

0|1
    0|0
  • Siccin Serisi Gibi Türk Korku Filmi Yok Piyasada.. Siccin Serisi Sağlam.

0|0
    0|0
  • Hiç etkilenmedim

0|1
    0|0
Yükleniyor...